Volosday.gr - Το ενημερωτικό site της Μαγνησίας > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > Αθλητικά > Αποχαιρέτισε ο Μοράν
![](https://www.volosday.gr/wp-content/uploads/2015/11/moran.jpg)
Και επίσημα παρελθόν από τον Ολυμπιακό Βόλου αποτελεί ο Λουίς Μοράν. Ο Ισπανός μέσος έλυσε σήμερα το συμβόλαιο του με τους “ερυθρόλευκους” έπειτα από δική του επιθυμία, μια και όπως ανέφερε στους διοικούντες την ΠΑΕ αντιμετωπίζει ένα οικοιγενειακό πρόβλημα.
Ο Μοράν αμέσως μετά τη λύση του συμβολαίου του πήγε στα αποδυτήρια, προκειμένου να αποχαιρετήσει τους μέχρι σήμερα συμπαίκτες του και να τους ευχηθεί ότι καλύτερο τη φετινή περίοδο.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ: “Η ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση του συμβολαίου της με τον Λουίς Μοράν, στον οποίο εύχεται ότι καλύτερο στη συνέχεια της καριέρα του”.
Δείτε Περισσότερα Άρθρα
Βίντεο: Αυτός είναι Μαρκ Κόσζτα που απέκτησε ο Βόλος
25 Ιουλίου 2024Βόλος