Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Σεπτέμβριος 15th, 2018 | by super
Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις
Ψυχαγωγία
0
Οι αθλητικές μεταδόσεις – Οι πρεμιέρες του Netflix – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

08:55
Eurosport 1
Masters in Shanghai
Τουρνουά σνούκερ, ημιτελικοί

12:30
Eurosport 2
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Πορτιμάο, Πορτογαλία

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο-Χάιντενχαϊμ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ-Λίβερπουλ
Premier League

15:00
Eurosport 2
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Πορτιμάο, Πορτογαλία

15:45
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
20ο ΕΤΑΠ

16:00
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Γαλλία

16:00
Novasports 2HD
Ίντερ – Πάρμα
Serie A, 4η αγωνιστική

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χόφενχαϊμ
Bundesliga, 3η αγωνιστική

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μάιντς-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λειψία – Ανόβερο
Bundesliga

17:00
Novasports 4HD
Σουόνσι – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship, 7η αγωνιστική

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

17:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Χίμκι-ΑΕΚ
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

17:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιούκαστλ – Άρσεναλ
Premier League

18:00
Novasports 24 HD
Καέν – Λιόν
Ligue 1, 5η αγωνιστική

18:15
Novasports 1HD
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
Super League, 3η αγωνιστική

19:00
Novasports 3HD
Νάπολι – Φιορεντίνα
Serie A, 4η αγωνιστική

19:00
ΕΡΤ1
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μπέτις
LaLiga Santander

19:30
Novasports 4HD
Nτεν Χάαγκ – Αϊντχόφεν
Eredivisie, 5η αγωνιστική

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ-Σάλκε
Bundesliga

19:30
Novasports 5HD
Μπλάκμπερν – Άστον Βίλα
Championship, 7η αγωνιστική

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μακάμπι Τελ Αβίβ
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

20:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Super League, 3η αγωνιστική

21:00
Novasports 3HD
Τουλούζ – Μονακό
Ligue 1, 5η αγωνιστική

21:30
Novasports 1HD
Φροζινόνε – Σαμπντόρια
Serie A, 4η αγωνιστική

21:45
Novasports 4HD
Άγιαξ – Χρόνινγκεν
Eredivisie, 5η αγωνιστική

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander

22:00
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Γαλλία

23:00
FOX Sports
Texas Tech Red Raiders – Houston Cougars
NCAA College Football

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΧΙΛΝΤΑ

HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL’S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:00 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:05 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
17:50 THROUGH WOMEN’S LENSES
19:00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
19:50 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ
23:40 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:20 FASHION SCANDALS
02:10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
02:20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
04:15 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:50 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

06:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
06:30 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
10:10 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:40 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
11:40 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ – A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΙ ΔΩΔΕΚΑ ΑΘΛΟΙ
15:30 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:00 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:30 SUPER LEAGUE – PRE GAME
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Β΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00 PEPPERMINT
22:45 «ΜΟΝΟΣ²» (ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ) – μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
23:45 SOUNDBREAKING
00:45 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
01:45 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
02:45 «ΜΟΝΟΣ²» (ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ) – μικροΦΙΛΜ
03:00 ΑΝΙΜΕΡΤ
03:30 SOUNDBREAKING
03:45 SOUNDBREAKING
04:30 ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
04:45 ANIMERT
05:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:20 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου – 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com – 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) – 1ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Τέσσερις Γάμοι Και Μια Κηδεία (Four Weddings And A Funeral)
20:00 Ant1 News
21:00 Η Παριζιάνα
23:00 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
00:15 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο 4
01:45 Ivory Tower
02:15 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:45 Entourage
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Tα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:40 Με τα παντελόνια κάτω
16:10 Όμορφος Κόσμος (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:45 Safe sex
00:30 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Ίχνη
01:00 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:20 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:10 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
02:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα ειρήνης
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και ουρανός

06:15 The Land Before Time
06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) – 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:20 Η Barbie Και Οι Αδελφούλες Της Σε Ένα Απίθανο Κουταβο-Κυνηγητό (Barbie And Her S
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Τομ Και Τζέρι: Ο Μάγος Του Οζ (Tom And Jerry Wizard Of Oz)
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) – 10ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια – 10ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother – 6ος Κύκλος
16:55 How I Met Your Mother – 6ος κύκλος
17:20 How I Met Your Mother – 6ος κύκλος
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Τρομερό Παιδί 2 (Problem Child 2)
19:55 Star News
21:00 Σον, Το Πρόβατο: Η Ταινία (Shaun The Sheep)
22:45 Ο Mr. Bean Πάει Διακοπές (Mr. Bean’s Holiday)
00:30 Τζένη Τζενη
01:30 Elizabeth: Η Χρυσή Εποχή (Elizabeth: The Golden Age)
02:45 Εξιλέωση (Atonement)
04:00 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) – 4oς Κύκλος
05:15 Traction (Ε)

06:00 TV Mall
06:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Κλεφτρόνι & Τζέντλεμαν
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Κλεφτρόνι & Τζέντλεμαν
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Ο Ατσίδας
23:30 Από Έρωτα
01:40 Θέλμα & Λουίζ (Thelma & Louise)
02:15 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
03:15 Κλεφτρόνι & Τζέντλεμαν
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Miss Νταίζη
06:00 TV Mall

06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Δελτίο Στη Νοηματική
16:45 Η Νύφη – 2oς Κύκλος
16:50 Δελτίο Στη Νοηματική
17:00 My Man Can (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
01:30 Παιχνίδια Συνωμοσίας (Fair Game)
02:15 My Style Rocks (Ε)
03:15 Ooh La La! (Ε)
04:30 Happy Traveller (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:15 Ακραίως
06:00 Καλημέρα

06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Chicago Fire
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 10.000 Days
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 10.000 Days
23:00 Young Pope (Ε)
00:00 The Young Pope
01:00 Satisfaction
02:00 10.000 Days (Ε)
03:00 Vice
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)

06:00 Σαββατοκύριακο Παντού
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά Plus
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Αχ Και Να΄Μουν Άνδρας
18:55 Live News Weekend
20:00 Τύφλα Να ‘Χει Ο Μάρλον Μπράντο
21:30 Αμέλια (Amelia)
00:00 Future World
00:15 Η Κρυφή Ζωή Του Ουόλτερ Μίττι (The Secret Life Of Walter Mitty)
01:45 Διακοπές Στο Λας Βέγκας (Honeymoon In Vegas)
02:30 Criminal Minds – 5ος Κύκλος
03:20 Criminal Minds – 5ος Κύκλος
03:45 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:15 Project Runway – 14oς Κύκλος
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Σαββατοκύριακο Παντού

06:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ALLERT3
08:30 ΚΡΑΤΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
10:30 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 ‘ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ’
11:30 ‘ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ’
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
17:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΝΙΟΥΣΑ – Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
20:00 83Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑ
21:30 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Η ΚΟΡΗ
00:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THE WOMAN
00:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤΟΙΧΟΣ
00:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΓΕΝΕΘΛΙΑ
00:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: PET
01:00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
02:00 ΚΡΑΤΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
05:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
06:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 WALLYKAZAM!
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 SUNNY DAY
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 STAR FALLS
16:00 GAME SHAKERS
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
17:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 MYSTICONS
21:30 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:30 DRAKE AND JOSH
00:40 Drake & Josh
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
01:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ