Volosday.gr - Το ενημερωτικό site της Μαγνησίας > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > Παρασκήνια > Παραπολιτικά > Από τον Βελουχιώτη στην… Φάρλι!
![](https://www.volosday.gr/wp-content/uploads/2023/12/c22e15b55e684fa5bd9936947a791864.jpg)
Μια ακόμη αιχμηρή δήλωση για τον Στέφανο Κασσελάκη έκανε ο υπουργός Εργασίας Άδωνις Γεωργιάδης, ευχόμενος στον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ για τα γενέθλια του σκύλου του.
«Πρώτα απ’ όλα θα ευχηθώ να του ζήσει η Φάρλι, είδα τα γενέθλια, τα κεράκια που σβήσανε, συμπαθέστατη η Φάρλι, πολύ συμπαθής ο Τάιλερ. Εμένα μου αρέσει που η Αριστερά στην Ελλάδα που μίλαγε για τα Δεκεμβριανά και τον Άρη Βελουχιώτη, τώρα σβήνει τα κεράκια του συμπαθέστατου σκύλου Φάρλι. Είναι μία πρόοδος», είπε χαρακτηριστικά ο Άδωνις Γεωργιάδης.