MobileΚΟΡΥΦΑΙΕΣΜαγνησίαΤοπικά

Ανακηρύχθηκαν επίσημα οι υποψηφιότητες για τις Δημοτικές Εκλογές στη Μαγνησία – Όλα τα ονόματα

Η κατάθεση των συνδυασμών ολοκληρώθηκε την περασμένη την Κυριακή τα μεσάνυχτα. Από το Πολυμελές Πρωτοδικείο απορρίφθηκαν οι υποψηφιότητες των Ευάγγελου Κουτσιούμπα και Αμαλίας Κουζιώκα για τις δημοτικές ενότητες Κοκκωτών και Αγ.Ιωάννη στον Δήμο Αλμυρού αντίστοιχα, καθώς δεν υποβλήθηκαν γραπτές δηλώσεις υποψηφιότητας.
Οι συνδυασμοί, έτσι όπως κατατέθηκαν, στο Πρωτοδικείο Βόλου ανά Δήμο και τοπική κοινότητα έχουν ως εξής:

Στον Δήμο Βόλου κατατέθηκαν νόμιμα και εμπρόθεσμα πέντε δηλώσεις κατάρτισης συνδυασμών υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων και Συμβούλων Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων, δέκα δηλώσεις κατάρτισης συνδυασμών υποψηφίων Συμβούλων Τοπικών Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων και τέσσερις δηλώσεις υποψηφιότητας Προέδρων Τοπικών Κοινοτήτων με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων του Δήμου Βόλου κατά τις Δημοτικές εκλογές.

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αγριάς

  1. Θεοδωροπούλου- Σιδηροπούλου Αποστολία (Αθηνά) του Νικολάου
  2. Μαλαματίνης Απόστολος του Κωνσταντίνου
  3. Μαργαρίτης Στυλιανός του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Αισωνίας

  1. Καντόλα Βιολέττα του Δημητρίου
  2. Καραγεώργου Μαργαρίτα του Αλεξάνδρου

Εκλογική Περιφέρεια Αρτέμιδας

  1. Γανωτής Κωνσταντίνος του Αποστόλου
  2. Μποτσιβάλη Αικατερίνη του Παντελή

Εκλογική Περιφέρεια Βόλου

  1. Βλιώρας Γεώργιος του Σπυρίδωνος
  2. Γαλάτης Απόστολος του Δημητρίου
  3. Γεωργακλή Κλεoπάτρα του Αθανασίου
  4. Γιαννούκου Ελένη του Περικλή
  5. Γιωτάκου Ειρήνη του Γεωργίου
  6. Γκαβαλέκα Ευσταθία (Έττα) του Γεωργίου
  7. Γκαμπούρα Βίκη του Αγοραστού
  8. Γκογκινούδης Τριαντάφυλλος του Γεωργίου
  9. Ζαρκάδας-Βεργής Απόστολος του Γεωργίου
  10. Ζέρβας Ανδρέας (Άρης) του Κωνσταντίνου
  11. Ζωμένου – Καραγιάννη Ιωάννα του Γεωργίου
  12. Θεοδώρου Αθανάσιος (Θάνος) του Κωνσταντίνου
  13. Καλογήρου Φρειδερίκη (Μίνα) του Ιωάννη
  14. Καπουρνιώτης Αναστάσιος του Γεωργίου
  15. Κοπάνας Αργύριος του Ιωάννη
  16. Κότογλου Δέσποινα του Γεωργίου
  17. Λιβογιάννης Δημήτριος του Ιωάννη
  18. Λούλης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  19. Λούτσος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
  20. Μουλάς Γεώργιος του Αντωνίου
  21. Μπατζιάκας Αναστάσιος του Βασιλείου
  22. Νάκος Κωνσταντίνος του Σταύρου
  23. Νάσιος Απόστολος του Κωνσταντίνου
  24. Παξινού Παρισένια (Σένια) του Χρήστου
  25. Παπαδοπούλου Σεβαστιανή (Τούλα) του Νικολάου
  26. Παπαευσταθίου Στέργιος του Ευσταθίου
  27. Παπαχρήστος Δημήτριος του Χρήστου
  28. Παράσχου Ασπασία του Ιωάννη
  29. Πράττος Γεώργιος του Αδάμ
  30. Ρήγας Γεώργιος του Πέτρου
  31. Σουϊπας Γεώργιος του Δημητρίου
  32. Σπύρου Σταυρούλα του Κωνσταντίνου
  33. Σταυρίδης Αθανάσιος του Δημητρίου
  34. Τομαρά Αγγελική του Γεωργίου
  35. Τόρης Γεώργιος του Αθανασίου
  36. Τουρσούγκα Μαρία του Ιωάννη
  37. Τσακανίκας Απόστολος του Ανδρέα
  38. Φιλίππου Φανή του Δημητρίου
  39. Χαριτάκη Δανάη-Ελένη του Νικολάου
  40. Χατζηαργυρίου Χρήστος του Αργυρίου
  41. Χρόνη Αποστολία (Λία) του Ανδρέα
  42. Ψαχούλας Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Ιωλκού

  1. Δασκαλόπουλος Ζαφείριος του Ιωάννη
  2. Κολυνού Καλλιόπη του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Μακρινίτσας

  1. Κάλλης Στέφανος του Σταύρου
  2. Σκοτεινιώτης Μιχαήλ (Άγις) του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αγχιάλου

  1. Μποντού- Τοκαλή Γεωργία (Γιούλη) του Νικολάου
  2. Στάνιος Θεοχάρης (Χάρης) του Δρακούλη
  3. Τακόπουλος Μιχαήλ του Μιλτιάδη

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Ιωνίας

  1. Αναγνώστου – Στάθη Παρασκευή (Βούλα), του Παναγιώτη
  2. Βούλγαρης Στυλιανός του Κωνσταντίνου
  3. Δημητρίου Βιργινία του Αποστόλου
  4. Ζούπης Χρήστος του Παντελεήμονα
  5. Καπουρνιώτης Μιχαήλ του Ζήση
  6. Κοίλιας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  7. Κουφογεώργος Γεώργιος του Ευαγγέλου
  8. Μάμαλης Σπυρίδων του Νικολάου
  9. Μορφογιάννη Αναστασία (Νατάσα) του Κωνσταντίνου
  10. Μυλωνά Μαρία (Μαίρη) του Αλεξάνδρου
  11. Πλακόπουλος Απόστολος του Λεωνίδα
  12. Στεφόπουλος Χρήστος του Μιλτιάδη
  13. Τζούνης Ευθύμιος (Θέμης) του Ευαγγέλου
  14. Τόπας Βασίλειος του Δημητρίου
  15. Τσιφλόγλου Αλεξάνδρα του Ιωάννη
  16. Χάλαρη Σόφια του Μιχαήλ
  17. Χαραλάμπους Μιλτιάδης του Περικλή
  18. Χατζηγεωργίου – Νταϊλιάνη Ελένη του Τιμολέοντα

Εκλογική Περιφέρεια Πορταριάς

  1. Σαββάκης Αριστείδης του Ευαγγέλου
  2. Χαλβατζής Γρηγόριος του Συμεών

 Β)«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΡΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΙΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΣΩΝΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΛΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΜΠΑΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΞΙΑΡΧΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΛΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΕΞΑΡΧΟΥ
  2. ΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΡΜΕΝ του ΗΛΙΑ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΛΕΝΙΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΛΑΣΙΟΥ
  7. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
  8. ΓΚΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΓΚΡΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  15. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  16. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
  17. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  18. ΚΟΤΟ ΣΤΕΦΑΝ του ΑΝΤΡΕΑ
  19. ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  20. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΡΑΣΚΟΒΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΜΑΡΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ
  24. ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  25. ΝΙΚΟΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΟΡΕΣΤΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  28. ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  29. ΠΑΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  30. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  32. ΠΕΤΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  34. ΡΕΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  35. ΣΧΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
  36. ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  37. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΦΑΛΑΓΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  41. ΧΑΓΙΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΣΑΒΒΑ
  42. ΧΩΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΙΩΛΚΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΧΑΡΙΤΟΥ – ΧΑΡΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΚΡΙΝΙΤΣHΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΖΩΤΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΓΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΧΑΛΕΠΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΓΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  3. ΓΚΡΙΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  4. ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΛΟΥΜΑ-ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  11. ΝΙΚΗΤΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  14. ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  15. ΤΙΡΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  16. ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΤΣΙΡΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Γ)
«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ

ΖΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)    του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ

ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΠΙΣΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ   του    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

ΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ    του   ΧΡΗΣΤΟΥ

ΖΑΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    του    ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)    του    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ – ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑΜΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ    του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    του    ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΓΙΟΒΑΝΝΗ-ΜΠΕΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ    του    ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΓΟΥΝΑΡΗ – ΧΑΤΖΗΧΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ   του   ΦΕΛΙΞ

ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του    ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)    του    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ    του    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΖΑΧΕΙΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΙΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    του    ΧΡΗΣΤΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ    του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ    του    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΑΛΟΦΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΘΕΚΛΑ    του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ    του    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΛΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΗΤΡΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ (ΒΙΚΥ)    του    ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)    του    ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΣΣΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ)     του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΟΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    του    ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΣΕΡΕΤΗ         ΦΩΤΕΙΝΗ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ      ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ     του    ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    του    ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΚΟΣΜΑ

ΣΤΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ    του    ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΑΤΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΛΙΑΝΑ)   του    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)    του    ΦΩΤΙΟΥ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του     ΒΑΪΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ     του    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ

ΠΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ    του    ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΓΚΡΗ – ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΞΙΩΤΗ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    του    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΒΑΪΤΣΗ         ΜΑΡΙΑ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    του     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΓΑΡΜΠΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)    του     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    του     ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΛΟΖΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ)   του     ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    του     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ)    του     ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    του     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΙΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ    του     ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΙΣΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ    του     ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΠΑΝΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ    του     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    του     ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΦΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ     του     ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

ΧΑΡΑΝΑ – ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΣΟΝΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ    του     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΝΝΑ    του     ΝΕΣΤΟΡΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    του     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     του    ΙΩΑΝΝΗ

 

Δ) «Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου (υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΡΙΑΣ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  2. ΖΑΜΠΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΣΩΝΙΑΣ

1.ΣΚΟΥΠΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

  1. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

1.ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ – ΚΛΕΙΩ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΛΟΥ

1.ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2.ΓΑΝΤΖΟΥ – ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΗΛΙΑ

4.ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ- ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

5.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

6.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7.ΔΟΔΟΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.ΔΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

9.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

10.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

11.ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12.ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13.ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ

14.ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15.ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16.ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ – ΣΤΑΧΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ

17.ΜΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18.ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19.ΜΑΡΔΕΛΗ – ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

20.ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21.ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22.ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

23.ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

24.ΜΠΟΥΤΣΙΑΒΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΛ του ΙΩΑΝΝΗ

25.ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ

26.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

27.ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΙΩΣΗΦ  του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

28.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ

29.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

30.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

31.ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

32.ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

33.ΠΕΤΣΙΜΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

34.ΠΟΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

35.ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36.ΣΟΡΟΚΙΝΑ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ

37.ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

38.ΦΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

39.ΦΩΤΑ – ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

40.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

41.ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

42.ΧΡΟΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 Εκλογική Περιφέρεια ΙΩΛΚΟΥ

1.ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΤΣΙΑΜΠΑΟΥ ΡΟΔΟΘΕΑ – ΜΑΡΙΑ (ΡΕΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ

1.ΚΑΡΑΒΑΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΠΑΛΙΩΤΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ (ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

1.ΠΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΤΣΑΤΣΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΤΣΕΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

1.ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3.ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6.ΛΑΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

7.ΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

8.ΜΑΝΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ

9.ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

10.ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ – ΛΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11.ΜΥΡΙΚΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

12.ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

13.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.ΣΜΠΑΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ( ΑΡΗΣ ) του ΟΔΥΣΣΕΑ

16.ΣΤΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17.ΤΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.ΤΣΙΤΟΥΜΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΗ) του ΘΩΜΑ

2.ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Ε) «ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ                       

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           του       Χριστοφόρου
  2. ΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Γεωργίου
  3. ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     του       Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ                              

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ                                

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)            του       Κωνσταντίνου
  2. ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ           του       Εμμανουήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ                                   

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του       Νικολάου
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ    του       Ιωάννη
  3. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ)            του       Αποστόλου
  4. ΒΙΣΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του       Γεωργίου
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      του       Αθανασίου
  6. ΔΗΜΗΤΡΩΦ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του       Ιακώβου
  7. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ)     του       Κωνσταντίνου
  8. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           του       Δημητρίου
  9. ΖΟΥΡΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      του       Κωνσταντίνου
  10. ΖΩΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΡΙΑ    του       Βησσαρίωνα
  11. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του       Ιωάννη
  12. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            του       Γεωργίου
  13. ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Ηλία Λεωνίδα
  14. ΚΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Γεωργίου
  15. ΚΙΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ        του       Παναγιώτη
  16. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του       Θωμά
  17. ΚΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    του       Αντωνίου
  18. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Θεοφάνη
  19. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         του       Βασιλείου
  20. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Αντωνίου
  21. ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Δημητρίου
  22. ΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      του       Θεοδώρου
  23. ΛΟΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  24. ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     του       Ιωάννη
  25. ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του       Αλεξάνδρου
  26. ΜΟΥΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    του       Δημητρίου
  27. ΜΠΑΣΜΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΝΑ)        του       Ευαγγέλου
  28. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του       Χρήστου
  29. ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          του       Γεωργίου
  30. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του       Ευαγγέλου
  31. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ      του       Ιωάννη
  32. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του       Αντωνίου
  33. ΠΟΡΛΙΓΚΗ – ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ      του       Αθανασίου
  34. ΠΟΥΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            του       Μιχαήλ
  35. ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)         του       Ιωάννη
  36. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       του       Ηλία
  37. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
  38. ΤΣΑΜΠΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ           του       Παναγιώτη
  39. ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ (ΦΟΥΛΗ)      του       Θεοδοσίου
  40. ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του       Γεωργίου
  41. ΧΟΥΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ            του       Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ                                  

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΪΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ)         του       Ηλία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ                                  

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    του       Χριστοφόρου
  2. ΤΣΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     του       Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ                             

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     του       Νικολάου
  2. ΚΟΝΤΟΒΑ ΑΘΗΝΑ         του       Κωνσταντίνου
  3. ΜΠΕΡΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ     του       Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ                        

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΙΑΤΑ ΟΛΤΑ (ΟΛΓΑ)            του       Αρτούρ
  2. ΚΑΓΙΑΦΗ ΦΩΤΕΙΝΗ      του       Δημητρίου
  3. ΚΑΠΛΑΝΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΛΕΝΙΑ) του Θρασύβουλου
  4. ΚΡΑΝΙΑ ΣΟΦΙΑ            του       Σωτηρίου
  5. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του       Βασιλείου
  6. ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          του       Γεωργίου
  7. ΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ          του       Βασιλείου
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          του       Αθανασίου
  9. ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Ζήση
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)           του       Ανέστη
  11. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του       Ηλία
  12. ΡΟΔΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ      του       Θωμά
  13. ΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του       Μιχαήλ
  14. ΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του      Σωτηρίου
  15. ΤΣΑΚΙΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ      του       Κωνσταντίνου
  16. ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Ιωάννη
  17. ΧΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του       Λέανδρου
  18. ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ                           

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του      Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

Ανακηρύσσονται οι παρακάτω συνδυασμοί που θα λάβουν μέρος στην εκλογική περιφέρεια του παραπάνω Δήμου στις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 και τις τυχόν επαναληπτικές της 2ας Ιουνίου 2019:

Κοινότητα Αγριάς

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου

(υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Γουλομήτρου Αθανασία του Γεωργίου
  2. Κάϊρα Ερμιόνη-Αικατερίνη (Κατερίνα) του Αποστόλου
  3. Κολτούκης Ταξιάρχης του Γεωργίου
  4. Κωστούλας Ηλίας του Γεωργίου
  5. Μέρδα Σοφία του Ιωάννη
  6. Ντενέζος Ηλίας του Γεωργίου
  7. Οικονόμου Χρήστος του Νικολάου
  8. Συλεόπουλος Ευάγγελος του Θεοδώρου
  9. Τσικρικτσή- Αλτίνη Κλειώ του Γεωργίου

Β)«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           

Υποψήφιος Δήμαρχος

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΣΠΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΧΑΪΤΑ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7.ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ – ΚΑΠΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΑΓΓΕΛΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ   του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ   του    ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    του    ΛΑΥΡΕΝΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ    του    ΑΝΔΡΕΑ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    του     ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΠΑΒΑΪΤΣΗ ΑΝΘΗ    του     ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ    του    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Δ)«Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου (υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)

1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5.ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Ε) «ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Σωτηρίου

ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Χρήστου

ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ          ΙΔΟΜΕΝΕΥΣ του       Δημητρίου

ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗ        ΑΘΗΝΑ         του       Γεωργίου

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ – ΒΛΑΧΑΒΑ    ΑΓΛΑΪΑ         του       Δημητρίου

ΡΑΪΔΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     του       Νικολάου

ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΕΛΛΗ του       Παναγιώτη Νικηφόρου

 

Κοινότητα Δράκειας

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Ζιαμπά Αναστασία του Αντωνίου
  2. Μούτος Δημήτριος του Αθανασίου
  3. Παπαχαράλαμπος Νικόλαος του Δημητρίου
  4. Πάρκερ Τζούντιθ- Μαίρη του Γουίλφρεντ
  5. Στέλλος Δημήτριος του Νικολάου

Β)ΔΡ.Α.Κ.Ε.Ι.Α. ΔΡΑΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΣΟΤΗΤΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

  1. ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΡΕΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Διμηνίου

Α)«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Αγγελοπούλου Μαρία του Αθανασίου
  2. Γαλογαύρου- Μπακρατσά Φανή του Ιωάννη
  3. Γραμματίκα Ελένη του Γρηγορίου
  4. Διβάνη- Σακαβάλα Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Αναστασίου
  5. Καντόλας Ανδρέας του Αποστόλου
  6. Κωτσαλής Βασίλειος του Χαραλάμπους
  7. Στρούγκης Ιωάννης του Χρήστου

Β) «Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            Υποψήφιος Δήμαρχος

  1. ΒΑΪΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΙΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΣΙΑΠΛΕ ΜΥΡΤΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7.ΤΣΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

(υποψήφια Δήμαρχος)

  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΛΥΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΖΗΣΗΣ του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ) “ΕΝΕΡΓΟΙ ΔΗΜΟΤΕΣ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  2. ΚΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
  4. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΕΦΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΖΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Σέσκλου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου(υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Βλιώρα Γεωργία του Έξαρχου
  2. Κολυμήτρας Αναστάσιος του Μιχαήλ
  3. Κομνός Μάριος-Ανάργυρος του Αποστόλου
  4. Κωσταρά Ελένη του Δημητρίου
  5. Λιάμας Γεώργιος του Πλούταρχου
  6. Τσιαμήτας Βασίλειος του Χρήστου

Β) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

(υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΟΒΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     του     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

ΚΟΥΡΤΕΣΗ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ    του    ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΜΗΤΣΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ    του   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   του    ΜΙΧΑΗΛ

Γ)ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΣΕΣΚΛΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΙΜΟΥ – ΓΚΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΤΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΤΣΟΥΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Κοινότητα Αγίου Βλασίου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

1.Βολιώτης  Κωνσταντίνος του Αναστασίου

  1. Κωστοπούλου Αικατερίνη του Ονουφρίου
  2. Παπαρδέλης Βλάσιος του Ζήση
  3. Τέρπος Βλάσιος του Κωνσταντίνου
  4. Τζαβέλλα Μαρίνα του Βασιλείου
  5. Τζαβέλλας Δημήτριος του Αθανασίου

B) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

(υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του   ΒΛΑΣΙΟΥ

ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    του   ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΠΟΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του    ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ   του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΛΑΣΙΟΥ

ΤΕΡΠΟΥ  ΕΛΕΝΗ     του     ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

 

Κοινότητα Αγίου Λαυρεντίου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

1.Κουτσίκου Αθανασία (Νάνσυ) του Βαίτση

  1. Λάμπης- Κατσιγιάννης Ευστάθιος του Θωμά
  2. Λουλογεώργος Γεώργιος- Απόστολος του Νικολάου
  3. Νίτης Γεώργιος του Άγγελου
  4. Χρυσοχού Μαρία του Λαυρεντίου

Β) “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΕΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Κοινότητα Άνω Λεχωνίων

Α)«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου

(υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Δοξαστάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  2. Ελπίδη-Γούσιου Γαρυφαλλιά του Βασιλείου
  3. Κλειτσογιάννης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  4. Τουφεξής Γρηγόριος του Ιωάννη
  5. Τσίτσας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  6. Φουτζοπούλου Ηλιάνα του Ιωάννη

Β)“ΑΔΕΣΜΕΥΤΑ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΑ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΖΑΓΟΡΙΤΗ – ΚΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ συζ. ΟΔΥΣΣΕΑ
  3. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΤΡΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΦΙΛΙΠΠΙΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

Κοινότητα Κάτω Λεχωνίων

Α)«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος

  1. Αγραφιώτης Παναγιώτης του Σωτηρίου
  2. Αραμπατζής Γεώργιος του Ανδρέα
  3. Κλειτσογιάννης Ευθύμιος του Βλασίου
  4. Κουκουσέλη Αργυρώ του Ιωάννη
  5. Λυκοδήμος Αλέξανδρος του Γεωργίου
  6. Μαντίδη Ελένη του Ιωάννη
  7. Μενάγια Αφροδίτη του Αντωνίου
  8. Μπακοδήμος Νικόλαος του Γεωργίου

B)«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του    ΠΑΝΤΑΖΗ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΑΦΝΗ    του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του   ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Γ)Το Συνδυασμό με το όνομα “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΡΕΜΠΕΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Βόλου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Αβραμίδης Κυριάκος του Κωνσταντίνου
  2. Αλεξίου Αθανασία  (Σούλα) του Στέργιου
  3. Γκαζούνη Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου
  4. Ζαγκαβιέρου Αγγελική του Ιωάννη
  5. Ζαφείρης Δημήτριος του Τρύφωνα
  6. Ζαχαριάδου Ελένη του Αστέριου
  7. Ζιαμπάς Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  8. Κατσιγιάννη Ευφροσύνη του Βασιλείου
  9. Κονιδάρης Γεώργιος του Ιωάννη
  10. Κούτσικος Κωνσταντίνος του Θεοδοσίου
  11. Μάνος Δημήτριος του Γεωργίου
  12. Μπανάκα Μαρία του Βασιλείου
  13. Ντόκος Νικόλαος του Θεοφάνη
  14. Οικονομίδης Θεόδωρος του Δημητρίου
  15. Παπαγεωργίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  16. Παπαγεωργίου Παγώνα του Δημητρίου
  17. Παπαδημητρίου Θεμιστοκλής του Αποστόλου
  18. Παπαεμμανουηλίδης Παντελής του Παναγιώτη
  19. Ραπτόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου
  20. Σταθόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
  21. Σώκου Μαρία του Αποστόλου
  22. Τρισκογιάννης Ευστάθιος του Γεωργίου
  23. Τσαλαζίδου Γεωργία του Μιλτιάδη

Β)«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           

Υποψήφιος Δήμαρχος

  1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  2. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
  3. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ
  5. ΖΟΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7.ΚΥΡΑΤΣΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.ΛΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΑΓΙΑΤΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11.. ΝΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1. ΞΑΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΠΑΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15 ΠΑΣΠΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του  ΝΑΠΟΛΕΩΝ

  1. ΠΑΧΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΡΟΥΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΡΟΥΣΣΑ-ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΣΙΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΘΩΝΟΣ

20.ΣΤΥΛΑ ΜΗΛΙΤΣΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΜΗΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    του     ΒΥΡΩΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΕΣΤΙΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ    του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του    ΧΡΗΣΤΟΥ

ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΝΤΟΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ    του     ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   του    ΑΝΔΡΕΑ

ΚΙΤΣΙΟΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του   ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΝΤΣΙΒΙΡΗ ΣΟΦΙΑ   του    ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΜΠΟΥΡΤΖΗ ΑΡΙΣΤΕΑ   του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ    του    ΙΩΑΝΝΗ

ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΑΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ   του   ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   του    ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   του    ΦΩΤΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του    ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΑΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ   του   ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑ    του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δ)«Μαζί για το Βόλο»  

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου (υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)

1.ΒΑΖΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΞΑΝΘΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

2.ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3.ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΒΛΑΧΑΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ του ΕΡΜΟΛΑΟΥ

6.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7.ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9.ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.ΚΑΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΒΑΓΓΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

11.ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

12.ΚΤΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13.ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

14.ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ ΑΡΓΥΡΗ(ΡΙΤΑ) του ΒΙΚΤΩΡΟΣ

15.ΜΠΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

16.ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

17.ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18.ΡΟΥΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

19.ΣΑΧΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΖΑΚΟΣ) του ΠΛΑΤΩΝΟΣ

 

Ε)«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

  1. ΒΛΕΙΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    του       Δημητρίου
  2. ΓΚΟΥΡΟΥ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    του       Γεωργίου
  3. ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          του       Ευαγγέλου
  4. ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     του       Γεωργίου
  5. ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ          του       Χριστοφόρου
  6. ΛΑΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΕΝΙΑ)          του       Ιωάννη
  7. ΛΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του       Αποστόλου
  8. ΛΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του       Νικολάου
  9. ΜΠΑΜΠΟΥΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του       Ιωάννη
  10. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             του       Κωνσταντίνου
  11. ΠΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             του       Νικολάου Ιωάννη
  12. ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      του       Κωνσταντίνου
  13. ΠΡΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Νικολάου
  14. ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)     του       Θεόφιλου
  15. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΪΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        του       Σπυρίδωνος

Κοινότητα Αγίου Ονουφρίου

Α)«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Κολυνού Άρτεμις του Περικλή
  2. Κοσκινάς Αντώνιος του Αθανασίου
  3. Κουτσορεβύθης Βασίλειος του Ευαγγέλου
  4. Μυλωνά Δήμητρα του Χρήστου
  5. Τσίρος Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Β)«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           Υποψήφιος Δήμαρχος

  1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  2. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  5. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ) “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΟΡΑ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  5. ΤΖΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Ανακασιάς

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Βενιέρη Αλεξία του Πέτρου
  2. Κάλλης Ρήγας του Κωνσταντίνου
    3   Μάργαρης Ιωάννης του Παναγιώτη
    4   Μαρούγκα-Κατσέλου Ελένη του Δημητρίου
    5.Ρούτσος Δημήτριος του Αθανασίου
    6  Στέλλος Νικόλαος-Απόστολος του Δημητρίου

Β) «Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου » 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          Υποψήφιος Δήμαρχος

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΚΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΜΑΡΙΕTΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Γ)Τ «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ   του   ΒΑΪΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   του   ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΧΕΙΜΩΝΑ      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του   ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δ) “ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΩΛΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΕΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΔΟΥΜΟΥΣΙΑΡΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
  3. ΚΑΖΑΝΤΖΗ – ΜΑΡΙΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΣΥΖ.)
  5. ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  6. ΛΥΧΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Άνω Βόλου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Άγα Σωτηρία του Αποστόλου
  2. Γραμμένου Κασσιανή του Νικολάου
  3. Κλαδάκη Ελευθερία του Μιχαήλ
  4. Λεόπουλος- Λιας Δημήτριος του Σπυρίδωνος
  5. Φιλιπόνης Κωνσταντίνος του Ελευθερίου
  6. Χαλκιά – Σιώκου Ελένη του Στυλιανού

Β)«Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου»

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           Υποψήφιος Δήμαρχος

  1. ΔΑΦΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ   του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ   του   ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του   ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΩΚΟΣ           ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ    του   ΟΔΥΣΣΕΑ

 

Τοπική Κοινότητα Μακρινίτσας

Α)«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Αδάμ Ελένη του Αθανασίου
  2. Αχριάνης Ιωάννης του Σωτηρίου
  3. Κερασιώτη Nτίνα- Μποζένα του Γεωργίου
  4. Κερασιώτης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  5. Τσιρογιάννη Μαρία- Ξένια του Πηλέα

B)«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ    ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   του    ΣΑΒΒΑ

ΚΟΥΪΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   του    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Κοινότητα Νέας Αγχιάλου

Α)«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Βούζα-Μερεντίτη Αργυρή (Ρούλα) του Βασιλείου
  2. Ζουμπούλη-Χαντή Γεωργία  του Νικολάου
  3. Καραγεώργος Φώτιος του Γεωργίου
  4. Λιούπης Αθανάσιος του Παναγιώτη
  5. Μαραγκόπουλος Θεόδωρος του Αντωνίου
  6. Μπεχλιβανίδη Μαρία του Αριστείδη
  7. Παπαγεωργίου Δημήτριος του Αναστασίου
  8. Πυργάνη-Παρασκευοπούλου Βασιλική του Ευθυμίου
  9. Στάνιος Νικόλαος του Πασχάλη
  10. Τζάερλης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Β) «Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου» 

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          Υποψήφιος Δήμαρχος

1.ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  1. ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΡΟΥΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΕΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΤΑΧΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΤΖΟΥΜΠΟΥΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
    • ΤΟΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ

 

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   του    ΙΩΑΝΝΗ

ΓΚΙΝΙΔΗ- ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΠΕΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   του  ΚΟΣΜΑ

ΚΑΡΑΔΗΜΑ-ΜΠΟΓΚΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ-ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΝΑΤΑΣΑ  του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΥ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ   του    ΜΙΧΑΗΛ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του   ΠΑΥΛΟΥ

Δ) “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ” χωρίς έμβλημα.

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΠΕΤ
  3. ΚΑΤΡΑΝΑ – ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΦΡΟΣΩ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
  4. ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΑΝΟΥΣΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΣΑΤΣΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Αϊδινίου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου(υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Βαλκανιώτης Δημήτριος του Αποστόλου
  2. Βαλκανιώτης Ευάγγελος του Χρήστου
  3. Μελίσση – Δραπάνου Στυλιανή του Χρήστου
  4. Νιάκας Αθανάσιος του Ιωάννη
  5. Ποζιοπούλου Ευγενία του Σωτηρίου
  6. Φυτιλής Αριστείδης του Νικολάου

Κοινότητα Μικροθηβών

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Γεωργαντζής Ανδρέας του Κωνσταντίνου
  2. Κορλού Ουρανία του Αθανασίου
  3. Ρεντζούλα Ειρήνη- Χρυσοβαλάντου του Κωνσταντίνου
  4. Τιμπλαλέξης Αλέξανδρος του Γεωργίου
  5. Τσιόβολου Ευαγγελία του Γεωργίου

Β) “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ”

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΣΙΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΕΜΙΚ ΤΟΥ ΤΣΕΣΛΑΒ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  5. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗ (ΧΑΡΜΑΝΤΑ) ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

Κοινότητα Νέας Ιωνίας

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου(υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Αλεξίου Στυλιανός του Δημητρίου
  2. Βάτσος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  3. Καρακώστας Πασχάλης του Αποστόλου
  4. Κολοβελώνης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  5. Κουκουσέλη Νικολέτα του Ιωάννη
  6. Κουτμάνη – Χατζημανώλη Ελένη του Αθανασίου
  7. Μακρυγιάννης Γεώργιος του Αποστόλου
  8. Μελέτης Παναγιώτης του Ηλία
  9. Μιχαλοπούλου Μηλίτσα του Στέφανου
  10. Μιχελής Στέργιος του Ηλία
  11. Μπαρμπαγεωργόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
  12. Παλιούρη Αγγέλα του Ευσταθίου
  13. Πανταζίδης Σταύρος του Αργυρίου
  14. Σιαπέρα Όλγα του Γεωργίου
  15. Σκοτεινιώτη Κερασία του Ιωάννη
  16. Συρίγος Παύλος του Νικολάου
  17. Χατζηφωτίου Ευθυμία (Έφη) του Διονυσίου

Β) «Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            Υποψήφιος Δήμαρχος

1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  1. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΠΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  5. ΛΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΛΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΑΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  8. ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΚΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  9. ΝΙΚΗΤΕΑ-ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΤΖΙΟΛΑ ΑΡΕΤΗ του ΘΩΜΑ

12.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΓΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του   ΙΩΑΝΝΗ

ΔΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ    του    ΛΑΜΠΡΟΥ

ΖΑΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     του    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    του     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του    ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ    του    ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      του      ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΓΚΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ     του      ΙΩΑΝΝΗ

ΚΡΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      του     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΣΚΑ – ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    του   ΑΔΑΜ

ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ)    του    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΛΑΪΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΟΥΣΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ     του   ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    του    ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ     του     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δ) «Μαζί για το Βόλο» 

Αποστολάκης Ιάσων του Αποστόλου (υποψήφιος Δήμαρχος Βόλου)

1.ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΛΑΣ) του ΝΙΚΗΤΑ

2.ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΚΑΤΣΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5.ΛΟΥΚΑΙ ΚΛΕΜΕΝΤ του ΑΝΤΡΕΑ

6.ΜΑΝΙΑΡΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.ΜΠΟΥΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9.ΣΤΥΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10.ΤΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

11.ΤΖΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

12.ΤΟΨΑΚΗ ΑΡΙΣΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

13.ΤΡΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14.ΦΑΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Ε) «ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» 

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του       Κωνσταντίνου
  2. ΒΑΣΙΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του       Χρήστου
  3. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του       Δημητρίου
  4. ΔΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Αθανασίου
  5. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          του       Αναστασίου
  6. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΡΕΤΗ           του       Ιωάννη
  7. ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του       Ευαγγέλου
  8. ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Δημητρίου
  9. ΠΑΚΕΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του       Νικολάου
  10. ΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ          του       Γεωργίου
  11. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του       Κωνσταντίνου
  12. ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     του       Δημητρίου

Κοινότητα Άλλης Μεριάς

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Αγροκώστας Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  2. Γεωργαλής Χρήστος του Ιωάννη
  3. Γεωργαντζή Μαρία-Αικατερίνη του Ελευθερίου
  4. Θεοδωρούδης Δημήτριος του Γεωργίου
  5. Περδίου Αικατερίνη του Χαραλάμπους
  6. Τζορβατζής Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Β) «Λαϊκή Συσπείρωση Βόλου »

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             Υποψήφιος Δήμαρχος

1.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ MAΡΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. ΚΟΥΤΡΙΑΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΗ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    • ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    • ΤΣΙΑΚΑΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    του    ΡΗΓΑ

ΓΙΑΚΑΣ         ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   του    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΩΓΟΥ           ΜΑΡΙΑ    του     ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΪΠΑ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   του   ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ    του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    του    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα Κατωχωρίου

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Αναστασιάδης Χρήστος του Νικολάου
  2. Κατσιούπη-Παπαδοπούλου Βασιλική του Αποστόλου
  3. Κουκούρας Αθανάσιος του Δημητρίου
  4. Κουφογιάννης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  5. Μούκας Δημήτριος του Νικολάου
  6. Παπαϊωάννου Νίκη του Ευσταθίου

Κοινότητα Πορταριάς

Α) «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» 

Μπέος Αχιλλεύς του Νικολάου (υποψήφιος Δήμαρχος)

  1. Δρόσος Αθανάσιος του Ιωάννη
  2. Ευαγγελινάκη-Ζήση Τριανταφυλλιά του Χρήστου
  3. Νοχού Δέσποινα του Παναγιώτη
  4. Σιώκος Γεώργιος του Στυλιανού
  5. Σκλείδης Δημήτριος του Νικολάου
  6. Φυγετάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Β) «ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»

ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφια Δήμαρχος)

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   του    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΛΥΜΒΑΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ    του   ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΠΕΣΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ   του    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ   του    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Γ)«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

  1. ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του       Κωνσταντίνου
  2. ΚΟΥΛΕΡΑ – ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ      του       Σπυρίδωνος
  3. ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του       Νικολάου
  4. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   του       Νικολάου
  5. ΧΟΥΣΤΗ – ΒΑΛΙΑΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ            του       Οδυσσέα

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

Α)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Σταγιατών

ΡΑΜΠΟ ΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Σταγιατών

ΜΠΟΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Γ)τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Γλαφυρών

ΓΕΩΡΓΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ)τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Γλαφυρών

ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΠΑΡΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Στον Δήμο Αλμυρού ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

 ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

  1. ΒΕΡΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΓΛΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  6. ΚΑΛΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΑΡΑΠΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΚΑΡΑΤΕΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
  10. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΜΠΟΥΡΛΗ ΠΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΝΙΖΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  16. ΝΤΟΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  20. ΠΑΠΠΑ ΣΑΡΣΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ
  22. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  24. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  25. ΤΣΑΝΤΟΥ ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  26. ΤΣΙΓΑΝΗ ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΡΙΖΟΥ
  27. ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ του ΑΝΤΡΕΑ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΡΑΝΤΖΑ ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

B)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

  1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΒΕΛΑΝΗ-ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΛΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΟΛΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΜΠΙΛΕΓΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΝΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΠΑΛΑΒΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  14. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΑΓΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  15. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΤΖΙΩΤΗ ΛΑΣΚΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΤΟΡΗ-ΠΑΤΣΕΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  18. ΤΟΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  20. ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
  21. ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

  1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΣΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

  1. ΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  4. ΣΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΟΚΑΡΑ-ΒΛΑΧΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Γ) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» 

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Ιωάννη (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  5. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ναπολέοντα
  6. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Βασιλείου
  7. ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου
  8. ΚΙΑΚΟΥ-ΤΣΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνα
  9. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
  10. ΚΟΝΤΟΝΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
  11. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
  12. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΞΥΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Στέργιου
  13. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  14. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  15. ΜΑΥΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
  16. ΜΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωτηρίου
  17. ΜΠΕΗ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του Δημητρίου
  18. ΜΠΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  19. ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
  20. ΞΥΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
  21. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  22. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΠΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου
  23. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
  24. ΠΑΠΑΡΡΙΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
  25. ΤΟΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζήση
  26. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  27. ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του Πέτρου

 

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας

  1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΖΩΗ του Ιωάννη
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ-ΜΠΙΣΜΠΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
  3. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  4. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  5. ΚΩΣΤΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  6. ΣΑΛΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΗ) σύζ. Νικολάου
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  3. ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου
  4. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του Σταύρου
  5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  6. ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

Δ) «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ».

ΡΑΠΟΥ-ΜΑΜΑΛΗ ΖΩΗ του Σπυρίδωνος(υποψήφια Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  του  Αντωνίου

2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  Γρηγορίου

3) ΔΡΟΛΙΑ-ΚΑΛΛΕ  ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)  του  Περικλέους

4) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  Δημητρίου

5) ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  Αθανασίου

6) ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ  ΟΛΓΑ  του  Σπυρίδωνος

7) ΚΙΑΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)  του  Γεωργίου

8) ΚΟΛΕΤΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  Κωνσταντίνου

9) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΑΧΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του  Κωνσταντίνου

10) ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  Ευαγγέλου

11) ΜΑΚΡΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ)  του Βασιλείου

12) ΜΑΜΑΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  Ηλία

13) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  Αθανασίου

14) ΜΠΑΡΔΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  Αθανασίου

15) ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΗ-ΜΠΙΝΑ  ΜΑΡΙΑ  του  Νικολάου

16) ΜΠΟΤΟΣ  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ)  του  Αλεξάνδρου

17) ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ- PAHONTU DANIELA-LILIANA  του  Dan

18) ΜΥΓΙΑΚΗ-ΜΥΛΩΝΑ  ΜΑΝΩΛΙΑ  του  Ηλία

19) ΝΑΝΤΖΙΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)  του  Χρήστου

20) ΠΑΝΤΖΙΟΥ  ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ  του  Ιωάννη

21) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  Θεοδώρου

22) ΠΡΙΑΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  Ευαγγέλου

23) ΣΕΞΑΜΠΑΝΗ-ΠΑΤΣΕΑ   ΙΩΑΝΝΑ  του  Νικολάου

24) ΣΙΑΝΟΥ  ΣΟΦΙΑ  του  Παναγιώτη

25) ΤΖΙΟΝΤΖΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)  του  Κωνσταντίνου

26) ΤΣΙΟΚΑΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  Χρήστου

27) ΧΡΟΝΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  Ιωάννου

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας

1) ΜΠΙΝΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του  Βασιλείου

2) ΦΥΤΙΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  Δημητρίου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

1) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  Αποστόλου

2) ΑΛΕΞΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  Βασιλείου

3) ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  Δημητρίου

4) ΚΥΡΙΑΝΤΖΗ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ  του  Παναγιώτη

5) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΧΙΛΛΕΥΣ  του  Ιωάννη

6) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΕΛΕΝΗ  του  Γεωργίου

 

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

1) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  του  Αθανασίου

2) ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  Δημητρίου

3) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  του  Κωνσταντίνου

4) ΝΤΟΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  Σταύρου

5) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  Γεωργίου

6) ΦΑΔΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του  Γεωργίου

 

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

 Ι. Κοινότητα Αλμυρού

Α)  «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΑΜΔΑΡΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΦΛΩΡΟΥΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

B)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

Γ)  «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
  2. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
  3. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  4. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  6. ΜΙΝΤΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
  7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
  8. ΤΣΑΤΣΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του Παντελή

 

Δ)  «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Σπυρίδωνος
  2. ΕΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛ του Σταύρου
  3. ΚΑΤΟΥΝΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΚΥΡΚΟΥ-ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
  5. ΛΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος
  6. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
  7. ΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
  8. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

 

ΙΙ. Κοινότητα Ευξεινουπόλεως

Α) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ (ΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Ευαγγέλου
  2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
  3. ΖΟΥΚΑ-ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  4. ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου
  6. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  7. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
  8. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ-ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη
  9. ΠΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόφιλου
  10. ΣΑΡΡΗ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
  11. ΤΕΦΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Γεωργίου

 

Β) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΙΟΥ
  2. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  10. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  11. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  7. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

ΙΙΙ. Κοινότητα Κροκίου

Α) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΡΟΚΙΟΥ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΚΑΚΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
  3. ΛΑΨΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεργίου
  4. ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αριστείδη
  6. ΠΙΠΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
  7. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΙΚΗ του Θεοδώρου
  8. FERARU MIOARA του Ilie

 

Β)  «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. IV. Κοινότητα Πλατάνου

Α) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του Περικλή
  3. ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
  4. ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μαργαρίτη
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

 

Β)  «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

 

 Δημοτική Ενότητα Ανάβρας

Ι. Κοινότητα Ανάβρας

 Α)  «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  8. ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Β) «ΑΝΑΒΡΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» και με έμβλημα “Ίππος”.

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου
  4. ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
  5. ΠΑΡΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του Αντωνίου
  6. ΤΣΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Σεραφείμ
  7. ΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

 

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

Ι. Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

Α)  «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΛΠΙΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
  2. ΖΟΥΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  5. ΣΑΒΕΛΙΔΗ-ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Σωκράτη
  6. ΦΥΣΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

ΙΙ. Κοινότητα Αχιλλείου

Α) «ΑΧΙΛΛΕΙΟ – ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωάννη
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου
  4. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
  5. ΛΟΥΖΗ ΝΤΙΑΝΕΛΑ του Νικολάκη
  6. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  8. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Ευαγγέλου

 

Β)  «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου
  2. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανάργυρου
  3. ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
  4. ΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αναστασίου
  5. ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  6. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του Δημητρίου

 

Γ)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΟΓΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΙΙΙ. Κοινότητα Πτελεού

Α) «Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
  2. ΚΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  3. ΜΑΚΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη
  4. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  5. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
  6. ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου
  7. ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
  8. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου

 

Β)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  4. ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

 Δημοτική Ενότητα Σούρπης

 Ι. Κοινότητα Σούρπης

Α)«Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΙΟΒΑΝΟΥ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  3. ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΩΜΟΥ–ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β)  «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΞΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΛΑΪΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  5. ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  
  7. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΙΙ. Κοινότητα Αμαλιαπόλεως

Α)  «Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη ζωή στη Μιτζέλα»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ ΛΕΠΟΤΙΝΑ του Μπράνκο
  2. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ του Σοφοκλή
  5. ΚΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  7. ΤΗΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Σπυρίδωνα

 

B) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΝΡΙΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ
  5. ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΙΙΙ. Κοινότητα Βρυναίνης

Α)  «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδων
  2. ΜΕΛΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Μιχαήλ
  5. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

 

Β)  «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

Ι. Κοινότητα Ανθοτόπου

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ Αντώνιος του Δημητρίου
  2. ΚΕΚΟΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
  3. ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λεωνίδας του Ιωάννη
  4. ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου

ΙΙ. Κοινότητα Κοκκωτών

  1. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου
  2. ΣΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
  3. ΣΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Αθανασίου

ΙΙΙ. Κοινότητα Κωφών

  1. ΒΑΡΣΟΣ Κωνσταντίνος του Στεργίου
  2. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ Σταύρος του Κωνσταντίνου
  3. ΜΑΜΟΥΡΑΣ Ανδρέας του Αποστόλου
  4. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου

IV. Κοινότητα Φυλακής

  1. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  2. ΝΤΙΝΟΥ Χριστίνα του Ελευθερίου
  3. ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ηλίας του Δημητρίου
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννου

 Δημοτική Ενότητα Σούρπης

I. Κοινότητα Αγίας Τριάδος

  1. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γρηγόριος του Θεμιστοκλή
    II. Κοινότητα Αγίου Ιωάννου
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

III. Κοινότητα Δρυμώνος

  1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου
  2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ Πανταζής του Κωνσταντίνου
  3. ΤΣΙΠΕΡΛΗΣ Κωνσταντίνος του Αποστόλου


Στον Δήμο Ρήγα Φεραίου ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ  (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΑΣΩΝΑ-ΒΑΙΟΥ
  3. ΗΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΑΝΩΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  8. ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  10. ΤΖΙΤΖΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  13. ΧΡΥΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΛΛΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου

  1. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΝΤΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  8. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΜΙΧΟΛΙΤΣΗ ΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΣΤΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  12. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΤΣΙΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Β) «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

ΝΑΣΙΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας

  1. ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΠΛΙΑΓΓΟΥ-ΧΑΤΖΗΚΩΤΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  7. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ – ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗ ΛΕΥΚΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  9. ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΠΡΙΝΤΖΟΥ – ΒΙΣΒΙΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΗΛΙΑ
  13. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  14. ΤΣΙΑΝΑΚΑ – ΡΗΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  15. ΤΣΙΓΓΙΝΕ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) συζ. ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  16. ΤΣΟΓΚΑΡΗ -ΓΟΥΛΕΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΑΚΡΙΒΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου

  1. ΓΑΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΓΑΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΡΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΛΑΪΤΣΟΥ- ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΥ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΝΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΠΑΠΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  13. ΠΑΡΙΣΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΡΟΜΦΑΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ
  16. ΣΚΡΙΜΠΑ  ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  17. ΣΠΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΤΟΥΤΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΤΡΟΥΜΠΟΥΤΖΑ – ΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  20. ΤΣΕΚΟΥΡΑ – ΚΛΩΘΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Γ) «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

ΠΑΣΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας

  1. Αναστασίου-Μπουρμπουτσιώτη Ευαγγελία του Γεωργίου
  2. Βαγγέλας Ιωάννης του Κυριαζή
  3. Βέτσικα-Βλαχάβα Βικτωρία του Αθανασίου
  4. Γκοντόλου Μαρία-Ουρανία του Βασιλείου
  5. Καντόλας Βασίλειος του Γεωργίου
  6. Καφάση-Λύρα Ελένη του Γεωργίου
  7. Κοντοκλώτσης Γεώργιος του Νικολάου
  8. Λάππα Μαρία συζ. Παύλου
  9. Μαντζιάρης Κωνσταντίνος του Κυριάκου
  10. Μπαρτζιάλης Μαργαρίτης του Αντωνίου
  11. Ναούμ Αναστάσιος (Τάσος) του Κωνσταντίνου
  12. Πανομμάτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  13. Παρσάς Ευάγγελος του Νικολάου
  14. Σβερονόπουλος Δημήτριος του Βαϊου
  15. Σεσκλιώτης Θεοχάρης (Χάρης) του Κωνσταντίνου
  16. Τρικιώνη Αθανασία του Αντωνίου
  17. Τσιαμπαλός Κυριαζής του Χρήστου
  18. Χαβαλέ Ευαγγελία (Εύα) του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου

  1. Βλαχόπουλος Αθανάσιος του Αντωνίου
  2. Κουτσιμπάνας Αθανάσιος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

  1. Αγγελή Αικατερίνη του Χρήστου
  2. Αγγελή Ελευθερία του Ιωάννη
  3. Αράπη-Κουσκουρίδα Ελένη του Βασιλείου
  4. Βαϊοπούλου Φρειδερίκη συζ. Βασιλείου
  5. Γάτος Σπυρίδων του Ηλία
  6. Καλόγηρος Ζήσης του Ιωάννη
  7. Κουβάτας Αθανάσιος του Μιχαήλ
  8. Κουσκουρίδας Μιχαήλ του Γεωργίου
  9. Μακρονάσιου Ζωή του Δημητρίου
  10. Μαργαριτόπουλος Δημήτριος του Στεργίου
  11. Μπατακόγια Ευαγγελία (Λίτσα) του Γεωργίου
  12. Μπατζιάκας Αθανάσιος του Δημητρίου
  13. Μωραΐτης Χρήστος του Μιχαήλ
  14. Ντόντος Νικόλαος του Σωτηρίου
  15. Ντούρας Βασίλειος του Αθανασίου
  16. Οικονόμου Αθανάσιος (Σάκης) του Ιωάννη
  17. Παπατόλιας Απόστολος του Γεωργίου
  18. Σούρλας Αθανάσιος του Δημητρίου
  19. Τσιπιτσούδη Τριανταφυλλιά (Φιλιώ) του Γεωργίου
  20. Χολέβα-Χριστοδούλου Αποστολία (Λιάνα) του Στεργίου
  21. Χρόνη Δήμητρα του Σπύρου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΛΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

Α. «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ – ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  2. ΒΕΤΣΙΚΑ – ΚΟΥΤΙΚΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β. «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Μανουσογεωργάκης Γεώργιος του Νικολάου
  2. Παπαθανασίου Αθανάσιος-Χρήστος του Αλεξάνδρου
  3. Παπουτσής Αθανάσιος του Στεφάνου
  4. Ρόδα Ελένη του Παναγιώτη
  5. Φάκκα-Ζαζάνη Βασιλική του Νικολάου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

Α.  «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΙΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΡΑΝΙΚΑ – ΞΕΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΠΡΕΣΟΥΦΛΙΩΤΗ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Β.  «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Γκιντσίδη-Κακαζιάνη Ανθούλα του Ευαγγέλου
  2. Θεοχάρη-Παπατζέλου Τριανταφυλλιά του Βασιλείου
  3. Κακαζιάννης Ζήσης του Αθανασίου
  4. Μπαλγουράνος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Ευθυμίου
  5. Ρομφαίας Δημήτριος του Στάμου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΗΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

Α. «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΚΡΙΒΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΔΟΥΚΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΤΑΓΓΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΤΣΕΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β.  «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Δούγερη-Ακριβούση Χριστίνα του Γεωργίου
  2. Ελαφρού-Γκοντισοπούλου Μαρία του Μαργαρίτη
  3. Ζάρρας Σωτήριος του Φιλίππου
  4. Κουτσιαρής Θεόδωρος του Αποστόλου
  5. Χολεβας Γεώργιος του Δημητρίου

 

Γ. «Ανεξάρτητη Κίνηση ΒΕΛΕΣΤΙ-ΝΕΩΝ & ΧΛΟΗΣ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ Γεώργιος του Αναστασίου
  2. ΜΟΥΤΣΙΟΣ Κλεομένης του Κωνσταντίνου
  3. ΜΠΡΙΑΖΝΑ Δήμητρα-Θεοδώρα του Ελευθερίου
  4. ΠΑΣΧΟΥ Θεοδώρα του Γεωργίου
  5. ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ Άλκηστη του Δημητρίου
  6. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Χρήστος του Στεργίου
  7. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Αθανάσιος του Δημητρίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

Α.  «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΒΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΚΑΣΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΖΙΩΡΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΦΡΑΓΚΟΥ – ΠΕΡΓΑΝΤΟΥ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ  ΕΥΔΟΚΙΑ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Β. «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Βασιλείου Ιωάννα του Κωνσταντίνου
  2. Κατσίμπαλης Γεώργιος του Αθανασίου
  3. Κουτσογιώργος Δημήτριος του Στεργίου
  4. Μάνος Σπυρίδων του Γεωργίου
  5. Μήττας Δημήτριος του Βασιλείου
  6. Παπαγεωργίου Γεωργία του Αντωνίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

Α. «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΙΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΧΑΪΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α. «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» και με έμβλημα το περίγραμμα του Δήμου Ρήγα Φεραίου το οποίο απεικονίζεται στο Νομό Μαγνησίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΚΟΥΡΙΤΣΑ – ΧΑΜΠΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  (ΡΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΝΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΡΗΓΑ – ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β.  «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Κίτσιου-Γελαδάρη Στέλλα του Νικολάου
  2. Νασιάκος Αθανάσιος του Δημητρίου
  3. Παπαπαναγιώτου Χρυσοβαλάντου-Κυριακή του Ιωάννη
  4. Τσαμπάζης Φώτιος του Ευαγγέλου
  5. Χαλβατζάκου-Παπαδανιήλ Βασιλική του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΡΙΝΟΥ

Α. «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΡΗΓΑ – ΜΙΚΡΙΤΙΤΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ συζ.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΡΗΓΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΧΡΟΝΗ – ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

 

Β. «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Γαλογαύρος Αναστάσιος του Χρήστου
  2. Μαστροχρήστου Αρχοντούλα του Αριστείδη
  3. Μίγα Μαρία του Γεωργίου
  4. Μπλέτσας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
  5. Τσιώλης Ηλίας του Λάμπρου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

Α.  «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΟΥΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΔΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΣΤΑΜΟΥΛΗ – ΣΕΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Β.  «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Ταχούλας Στέργιος του Ιωάννη
  2. Τέγου Βασιλική του Αθανασίου
  3. Τζατζάφης Νικόλαος του Στεργίου
  4. Τσιουμπέκος Μιχαήλ (Μάκης) του Γεωργίου
  5. Τσουμπέκου-Σκρίμπα Αικατερίνη του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

Α. «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  2. ΛΙΑΠΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΤΣΙΟΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

Β. «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ».

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. Γάτος Αθανάσιος του Γεωργίου
  2. Γάτος Νικόλαος του Χρήστου
  3. Διονυσοπούλου Έλλη του Γεωργίου
  4. Ζούγρου Παρασκευή του Ηλία
  5. Καπνιάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  6. Χαρίσης Δημήτριος του Ηλία

 

Γ.  «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ» 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ Κωνσταντία του Δημοσθένη
  2. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ Αθανάσιος του Αποστόλου
  3. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ Δημήτριος του Αθανασίου
  4. ΧΑΡΙΣΗΣ Γρηγόριος του Δημητρίου
  5. ΧΑΤΖΗΠΛΗ Παναγιώτα του Χρήστου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΛΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΕΑΣ

  1. Ζήσης Γεώργιος του Νικολάου
  2. Καπουρνιώτης Δημήτριος του Θεοδώρου
  3. Κωνσταντίνου Ηλία του Χρήστου

Στον Δήμο Ζαγοράς-Μουρεσίου ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α)“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ” 

ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΖΑΓΟΡΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΗΛΙΑ
  2. ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  8. ΚΟΥΡΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  10. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΛΟΥΚΑ
  11. ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΚΕΡΑΣΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΚΥΡΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ του ΡΟΥΣΣΟΥ
  13. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΣΓΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  15. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  16. ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  17. ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  18. ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΡΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  7. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΤΣΟΡΒΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
  10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β) “ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφια Δήμαρχος)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΓΟΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (ΤΕΡΨΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ -ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  5. ΚΑΤΣΙΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΟΘΩΝΑ
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΛΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΕΤΑΞΟΓΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΝΑΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΝΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΣΚΟΡΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΣΤΙΒΑΧΤΗ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΡΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  16. ΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΨΑΡΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
  2. ΒΑΡΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  3. ΒΟΝΤΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  8. ΚΑΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
  9. ΚΑΤΑΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ- ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
  12. ΠΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ
  13. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  15. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

Γ)“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΓΟΡΑΣ

  1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΑΦΕΝΤΗ (ΕΝΤΗ) ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΓΚΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  9. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΛΕΧΩΝΙΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΡΕΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  15. ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ
  17. ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΡΗΓΑ
  18. ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

  1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΛΤΙΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΘΕΡΣΙΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΡΙΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΜΑΝΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΜΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΜΠΑΛΛΑΜΠΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΝΤΑΛΙΠ
  11. ΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΣΟΥΛΔΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13.ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

 Δημοτική ενότητα Ζαγοράς

Ι) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΟΡΑΣ

Α)“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι=

  1. ΑΣΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΙΑΒΡΟΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΑΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΜΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΕΡΑΣΜΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Β) “ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΣΜΕΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  8. ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΟΥ
  10. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γ) “ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΣΜΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΖΟΥΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΟΝΑ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  6. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  7. ΠΛΙΑΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  8. ΠΡΙΤΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΡΟΥΣΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΤΟΥ    ΚΥΡΙΑΖΗ
  10. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛ
  11. ΤΑΣΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΡΗΓΑ

ΙΙ) KOINOTHTA ΜΑΚΡΥΡΡΑΧΗΣ

Α)“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΒΟΥΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β) “ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  3. ΚΑΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

Γ)“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΝΑΣΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ    ΙΩΝΑ
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ΙΙΙ) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥΡΙΟΥ

Α)“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ” κ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΜΠΙΦΑΝΗ ΣΥΡΑΓΩ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Β)“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΕΛΕΝΤΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΠΙΦΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ) “ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΡΑΡΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΛΑΖΑΡΟΥ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ    ΑΔΑΜ
  5. ΧΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική ενότητα Μουρεσίου

ΙV) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Α)  “ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΡΑΪΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΡΙΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΡΟΥΣΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Β)  “ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΟΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΙΑΝΝΕΛΟΣ ΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ    ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΡΟΚΟΠΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΦΕΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

V) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΣΣΟΥ
Α) “ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΓΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΚΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
  4. ΜΠΟΝΚ ΕΛΖΜΠΙΕΤΑ- ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΑΝΤΕΟΥΣ
  5. ΧΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ

Β) “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΏΝ ΚΟΙΝΌΤΗΤΟΣ ΚΙΣΣΟΥ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΒΑΚΑΛΟΥΔΗ ΘΕΟΤΙΜΗ (ΝΤΕΜΗ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΕΡΔΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

V) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ

Α)“ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ- ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
  3. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ –ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ
  4. ΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
  5. ΧΑΛΚΙΑ ΣΟΦΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β)  “ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΣΥΝΟΔΗ ΤΟΥ    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ    ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΠΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΡΩΪΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΡΗΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

VΙ) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  1.  “ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ    ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

  1.  “Ανεξάρτητη κίνηση Αγίου Δημητρίου”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  5. ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

VII) Κοινότητα ΑΝΗΛΙΟΥ

“ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ    ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΝΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΤΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΝΑΤΑΣΑ ΤΟΥ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Κοινότητα ΞΟΥΡΥΧΤΙΟΥ

Α)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ξουριχτίου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

Β)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ξουριχτίου

ΠΑΤΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Γ)Τον υποψήφιο Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ξουριχτίου

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Στον Δήμο Νοτίου Πηλίου ανακηρύχθηκαν:

Α) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ»

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

(υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

  1. ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. KAPPES STEFAN ALEXANTER
  3. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΚΑΤΣΙΑΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΤΟΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΦΟΥΡΤΩΤΗΡΑ – ΤΣΙΜΗΤΡΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΛΕΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΙΟΥΝΙΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  5. PETRICU AGNES ADRIANA του GEORGHE
  6. ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

  1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΟΣΧΟΚΑΡΦΕΝΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΕΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΠΟΥΤΣΗ – ΤΕΡΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΡΟΣΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΧΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
  8. ΧΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

  1. ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΓΓΑΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΣΙΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου

  1. ΑΝΕΣΤΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Αργαλαστής

  1. ΖΗΓΚΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΚΡΟΥΣΤΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Λαύκου

  1. ΒΑΛΤΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΚΑΛΟΒΕΔΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΡΑΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Β) «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου».

ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

  1. ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΙΣΗ
  2. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΙΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΤΟΡΗΣ) του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών

  1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
  5. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  8. ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

  1. ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΖΑΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΤΩΓΙΑ-ΣΦΕΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΛΕΓΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  9. ΜΑΦΗ-ΛΥΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΝΙΦΟΡΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  11. ΡΑΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

  1. ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΑΝΤΖΟΥ-ΝΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΣΥΡΑΓΩ (ΓΩΓΩ) του ΣΤΑΜΑΤΗ
  7. ΣΥΡΙΗ-ΔΡΟΣΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου

  1. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΙΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΞΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΙΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
  4. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΠΕΛΛΑ-ΚΑΡΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Κοινότητα Αργαλαστής

  1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΑΛΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΟΥΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  5. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
  6. ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΦΡΑΝΤΖΕΖΟΥ-ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Αφετών

  1. ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  6. ΤΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Καλών Νερών

  1. ΑΞΑΗ-ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΑΝΑ
  5. ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Κοινότητα Λαύκου

  1. ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μηλεών

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΤΖΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Μηλίνας

  1. ΓΑΛΑΝΗ-ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ
  5. ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  8. ΦΙΓΑ ΤΕΤΙΑΝΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ

Κοινότητα Νεοχωρίου

  1. ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΓΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  6. ΜΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  8. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Προμυρίου

  1. ΒΑΛΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  3. ΛΙΑΤΖΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
  5. ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΖΙΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥΧΑΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Συκής

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  4. ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΖΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΠΟΛΙΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  6. ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  8. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Τρικερίου

  1. ΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  3. ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ  ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ) « ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

  1. ΓΚΙΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  3. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΤΑΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΤΣΙΜΗΤΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΦΩΤΗ – ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΘΩΜΑ

 Εκλογική Περιφέρεια Αφετών

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΚΟΥΜΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  4. ΜΠΕΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΞΥΡΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

  1. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
  3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ- ΝΑΤΑΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΖΑΓΓΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΑΤΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
  11. ΤΥΦΕΚΙΟΓΛΟΥ ΝΙΟΒΗ – ΕΛΠΙΔΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

  1. ΕΠΙΔΕΞΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΗΛΙΑ ΑΓΑΠΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΚΑΛΟΒΕΔΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΚΙΑΛΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  5. ΜΠΛΙΑΓΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΛΙΑΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  8. ΦΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου

  1. ΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΣΗΜΙΤΣΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Αργαλαστής

  1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΟΥΚΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ
  5. ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  8. ΦΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα Αφετών

  1. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  2. ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ – ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΡΙΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  6. ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Βυζίτσας

  1. ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΧΑΔΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Λαύκου

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μηλεών

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΥΡΩΝΑ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κοινότητα Μηλίνας

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΜΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Νεοχωρίου

  1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΚΙΖΑ – ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  4. ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  5. ΛΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΠΥΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  8. ΣΩΤΗΡΗ ΟΛΓΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Κοινότητα Πινακάτων

  1. ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΚΟΚΟΒΙΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΧΗΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΞΥΝΟΓΑΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΗΛΕΑ

Κοινότητα Προμυρίου

  1. ΔΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
  2. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΦΕΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΑΚΛΗ ΕΛΒΙΡΑ – ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  6. ΤΣΙΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Συκής

  1. ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  2. ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
  4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΜΠΟΥΡΣΙΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Τρικερίου

  1. ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  5. ΤΣΑΝΗΣ IΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΧΑΣΑΚΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δ) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» κ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής

  1. ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΑΛΑΣΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΣΚΟΥΛΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΣΙΡΙΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών

  1. ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΡΑΓΩ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΓΙΟΛΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΛΑΜΝΙΑΣ ΠΗΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΑΛΑΣ ΒΥΡΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  4. ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΟΥΔΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  8. ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΣΠΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  11. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΤΣΙΛΟΠΑΝΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος

  1. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΗ
  2. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  4. ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου

  1. ΖΗΡΓΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΥΜΗ
  2. ΚΟΥΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΤΣΙΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Νηλείας

  1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΦΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Αργαλαστής

  1. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ  ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Μηλίνας

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΜΠΟΥΚΟΥΒΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Α) «Άγιος Γεώργιος Νηλείας».

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Νηλείας

  1. ΓΕΛΑΓΩΤΑ – ΔΙΑΝΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΡΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  5. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Β) «Μαζί για τη Βυζίτσα» 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Βυζίτσας

  1. ΓΑΝΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΓΙΟΥ
  4. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ)  «ΚΑΛΑ ΝΕΡΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΧΩΡΙΟ» 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Καλών Νερών

  1. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΟΡΟΜΗΛΗ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΣΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ
  5. ΣΤΟΥΜΠΟΒΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Ξινόβρυσης

  1. ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Πρόπαν-Καλαμακίου

  1. ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΜΑΣΤΡΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Κοινότητα Λαμπίνου

  1. ΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΜΑΝΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Μετοχίου

  1. ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΨΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Στον Δήμο Σκιάθου ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α) “ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ και μπορούμε! – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΣ

ΤΖΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Άννη Παρασκευή Δέσποινα του Γεωργίου
  2. Αντώναρος Γεώργιος του Αντωνίου
  3. Αντωνίτσας Γεώργιος του Ιωάννη
  4. Βελετζάκος Θεοφάνης (Φάνης) του Ιωάννη
  5. Γαρυφάλλου Αντώνιος του Χαραλάμπους
  6. Γιαννίτσης Ιωάννης του Ευσταθίου
  7. Διολέττα Χρύσα του Βασιλείου
  8. Ζεμπέκη Ελισσάβετ (Έλσα) του Φωτίου
  9. Καβούρη Μαρία του Αθανασίου
  10. Καρρά –Παρίσση Φωτεινή του Μιχαήλ
  11. Λιακόπουλος Νικόλαος του Δημητρίου
  12. Μαθηνός Αδαμάντιος (Διαμαντής) του Μιχαήλ
  13. Μανιώτης Χαράλαμπος του Ιωάννη
  14. Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  15. Μενδρινού Μαρία του Γεωργίου
  16. Μιτζέλος Αντώνιος του Μιτζέλου
  17. Μιτζέλος Γεώργιος του Εμμανουήλ
  18. Μιτζέλου Δέσποινα του Αθανασίου
  19. Μυγδαλάκης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  20. Ντάλλα – Διολέττα Μαρία (Μαίρη) του Κωνσταντίνου
  21. Παπαδούλια Ματούλα του Κωνσταντίνου
  22. Πασχάλης Εμμανουήλ (Μανωλάκης) του Αναστασίου
  23. Πασχάλης Νικόλαος του Ιωάννη
  24. Σανιδάς Γεώργιος του Αδαμαντίου
  25. Σαραντινού Πηνελόπη (Πόπη) συζ. Στυλιανού
  26. Σιμόνη Ντριτάν (Διονύσης) του Λέκο
  27. Τζούμας Αθανάσιος Ευάγγελος (Θάνος) του Δημητρίου
  28. Τράντου Γεωργία του Ιωάννη
  29. Τσανάκας Ιωάννης του Μιχαήλ
  30. Φλέσσας Γρηγόριος του Γεωργίου
  31. Φωτεινού Ευστρατία (Έφη) του Γεωργίου
  32. Χονδρονικολή Σταματίνα (Ματούλα) του Λάμπρου

Β)ΣΚΙΑΘΟΣ ΕΝΩΜΕΝΗ-βήμα στο μέλλον

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟY – ΘΕΟΔΩΡΟY
  2. ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΣΤΕΦΑΝΟY
  3. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΑΝΑΡΓΥΡΟY
  4. ΓΛΥΜΠΑΤΣΑ ΑΛΕΞΙΑ TOY ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΔΙOΛETTA ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΔΙΟΛΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΖΕΛIΑΖΚΟΒΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΖΔΡΑΒΚΑ TOY ΖΕΛΙΑΖΚΟ
  8. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΦΩΤΙΟY
  9. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY
  10. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΟΣΧΑΔΩ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
  11. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΦΙΛΙΤΣΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  12. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟY
  15. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  16. ΚΑΡΕΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY
  17. ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΥΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
  18. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY
  20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟY
  21. ΛΙΓΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ TOY ΣΤΑΥΡΟY
  22. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΓΎΡΩ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΝΑΟΥΜ ΔΑΦΝΗ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟY
  24. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ TOY ΓΙΑΚΟΥΜΗ
  25. ΞΥΛΟΠΟΔΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟY-ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  TOY ΝΙΚΟΛΑΟY
  28. ΡΗΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  TOY ΑΝΤΩΝΙΟY
  29. ΤΑΣIΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ TOY ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟY
  30. ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ TOY ΦΙΛΑΡΕΤΟY
  31. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΧΡΙΣΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOY ΘΕΟΔΩΡΟY

Γ) “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΙΑΘΟΥ

ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΒΑΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΕΛΙΕΒΑ-ΜΠΑΡΑΝΟΒΑ ΤΑΜΑΡΑ (ΤΑΜΥ) του ΑΛΕΞΑΝΤΡ
  3. ΒΟΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
  8. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ ΔΑΝΑΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  9. ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  11. ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  12. ΚΥΡΙΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΩΡΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  15. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  16. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  19. ΣΙΔΕΡΗ-ΛΑΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  20. ΣΙΔΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΤΖΟΥΜΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΤΡΑΚΟΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  23. ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΤΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  25. ΤΣΩΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

Δ) “ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΙΑΘΟ

ΔΙΟΛΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΖΑΧΕΙΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΙΤΑΣ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  5. ΚΑΛΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  9. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  11. ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  16. ΜΩΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΝΑΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  19. ΠΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  20. ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ
  22. ΥΔΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  23. ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  24. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Στον Δήμο Σκοπέλου ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α)  «ΣΚΟΠΕΛΟΣ ό λ ο ι   μ α ζ ί»

Ευσταθίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου, υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (κατά αλφαβητική σειρά)

Εκλογική Περιφέρεια Σκοπέλου

  1. Αναγνώστου Μαρία του Δημητρίου
  2. Αστεριάδης Παναγιώτης του Ιωάννη
  3. Βλαχάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου
  4. Διαμάντου Νικόλαος του Αθανασίου
  5. Δρόσος Ευάγγελος του Γεωργίου
  6. Καθηνιώτη Ουρανία του Λουκά
  7. Καλογιάννη Αντωνία του Σταματίου
  8. Καρβέλη Σπυριδούλα του Ιωάννη
  9. Κεφαλωνίτη Χριστίνα – Παντελία του Στεφάνου
  10. Κοντός Δημήτριος του Πελάγιου
  11. Λεμονής Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  12. Μεριστούδη – Παρλιάρη Αγγελική σύζυγος Ιωάννη
  13. Ξυνού Μαρία σύζυγος Κωνσταντίνου
  14. Ουρανίτσα – Μπρουσγιάννη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
  15. Παλαιολόγος Παύλος του Αναστασίου
  16. Παπαχρήστος Ηλίας του Αθανασίου
  17. Πατσής Ρηγίνος του Βασιλείου
  18. Ράλλης Ευάγγελος του Βασιλείου
  19. Σκλάβος Γεώργιος του Ευσταθίου
  20. Στιβαχτής Χαράλαμπος του Σταματίου
  21. Συρόπουλος Παντελεήμων του Δημητρίου
  22. Ταλαδιανού Μαρία του Δημητρίου
  23. Τζίμα – Παχή Σοφία του Κωνσταντίνου
  24. Τσουκαλάς Δημήτριος του Ευαγγέλου
  25. Τσουκαλάς Ευάγγελος του Γεωργίου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Σκοπέλου

  1. Κουκορίνης Ιωάννης του Παναγιώτη
  2. Λεμονής Χρήστος του Σπυρίδωνος
  3. Παχής Παντελεήμων του Κωνσταντίνου
  4. Σπανού Χρυσούλα του Παναγιώτη
  5. Τσαγγάρη Μαρία του Μιλτιάδη
  6. Τσαλματζάς Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  7. Parsons Heather – Lynn του Albert

Κοινότητα Γλώσσης

  1. Γεωργιάδης Γεώργιος του Σταύρου
  2. Κριτσάλου Νίκη συζ. Χρήστου
  3. Μαλάμος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  4. Μιχελή Όλγα του Ιωάννη
  5. Μπάλλας Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  6. Σταματίου Αναργυρή του Νικολάου
  7. Φωτόπουλος Αγάλος του Ευαγγέλου

 

 Β)  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΟΠΕΛΟΥ»

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Σκοπέλου

  1. ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΒΑΡΕΤΑΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΑΛΑΤΣΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  5. ΔΑΛΑΚΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΔΕΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  7. ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  9. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΚΟΣΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  15. ΛΕΜΟΝΗ ΣΚΑΡΠΑΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  16. ΜΠΕΛΤΖΙΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  17. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ – ΓΙΑΚΕΙΜ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  19. ΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  20. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΚΥΡΑΤΣΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  21. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΡΟΔΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  23. ΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ
  24. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  25. ΤΖΑΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΦΛΩΡΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Σκοπέλου

  1. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΙΡΚΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΡΑΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΡΟΔΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Γ)  «Tο νησί μας πρώτα-δημιουργία ξανά»

ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Σκοπέλου

  1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΒΑΦΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΔΗΣ ΡΗΓΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ (ΚΑΡΡΑΣ) ΕΥΑΝΘΙΑ(ΕΥΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΚΟΥΚΟΥΡΙΝΗ-ΦΥΒΓΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΛΕΜΟΝΗΣ ΡΗΓΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΜΑΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ(ΓΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΜΠΕΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  16. ΜΠΟΥΝΤΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΡΗΓΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  17. ΞΗΝΤΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΡΟΔΙΟΥ –ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΕΥΛΑΛΙΑ(ΕΥΗ) του ΘΩΜΑ
  19. ΡΟΠΟΤΟΥ-ΣΑΒΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ
  20. ΣΑΒΒΑ-ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  21. ΣΟΦΙΚΙΤΟΥ-ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  22. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  23. ΤΖΟΥΒΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  24. ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Γλώσσας

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  3. ΣΚΟΤΙΔΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΤΑΜΑΤΙΟY ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΟΥΚΙΤΣΑ(ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Σκοπέλου

  1. ΒΑΖΑΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ(ΤΖΕΝΗ) του ΗΛΙΑ
  2. ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΜΑΝΘΟΥ
  5. ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  8. ΧΡΥΣΟΦΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

Α)  «ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ» 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Κλήματος

  1. Αμυγδαλίτσης Χρήστος του Νικολάου
  2. Καρβέλης Ανδρέας του Σταματίου
  3. Ξανθούλη Αναστασία (Τάσα) του Γρηγορίου
  4. Στάμου Μαρία του Νικολάου
  5. Τσουκαλάς Χρήστος του Ευαγγέλου

 

Β) «ΚΑΘΑΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΛΗΜΑ» 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Κοινότητα Κλήματος

  1. Αθανασίου Νικόλαος του Πυθαγόρα
  2. Δένδη Μαρία του Αλεξάνδρου
  3. Ευαγγελινός Αντώνιος του Ευαγγέλου
  4. Καραγιώργος Βαρσαμάς-Χρήστος του Δημητρίου
  5. Καρβέλης Ιωάννης του Ιωάννη
  6. Κόλλια Σταυρούλα του Γεωργίου
  7. Σαλπαδήμου Γεωργία του Σταματίου

 

Στον Δήμο Αλοννήσου ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί:

Α)  «ΠΡΩΤΑ Η ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ»

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αλοννήσου

  1. Αγάλλου Μοσχάνθη του Νικολάου
  2. Αθανασίου Γεώργιος του Ιωάννη
  3. Αθανασίου Γεώργιος του Χρήστου
  4. Αναγνώστου Ευαγγελία – Μαρία του Νικολάου
  5. Βουγιουκλή Ελένη του Ηλία
  6. Θεοδώρου Χαρίκλεια του Νικολάου
  7. Καλογιάννη Μάχη του Νικολάου
  8. Καλογιάννης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  9. Καρακατσάνης Απόστολος του Σταματίου
  10. Καρούτσος Ευάγγελος του Αθανασίου
  11. Κοντοστάθη – Δροσάκη Σπυριδούλα του Χρήστου

12.Κυριαζή Ελένη του Κωνσταντίνου

  1. Κυριαζής Κωνσταντίνος του Νικολάου
  2. Μαλαματένιας Άγγελος του Σπυρίδωνος
  3. Μαλαματένιας Βάϊος του Θεοδώρου
  4. Μαλαματένιος Γεώργιος του Νικολάου
  5. Μαλαματένιου Ιωάννα του Γεωργίου
  6. Ουρανίτσας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  7. Ουρανίτσας Ιωάννης του Δημητρίου
  8. Ουρανίτσα Φρειδερίκη του Δημητρίου
  9. Πανέρης Δημήτριος του Ιωάννου
  10. Παπαβασιλείου Παναγιώτης του Δημητρίου
  11. Σμυρναίος Φίλιππος του Χαραλάμπους
  12. Στέλλας Αλέξανδρος του Σπυρίδωνος
  13. Τσίποτα Μαρία του Κωνσταντίνου
  14. Χλίβας Κωνσταντίνος του Νικηφόρου

 

Β) «ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΟΝΝΗΣΟ» 

ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αλοννήσου

  1. Αθανασίου Νικόλαος του Αθανασίου
  2. Αναγνώστου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου
  3. Αναγνώστου Κική του Νικολάου
  4. Βλάικου Σμαραγδή του Ιωάννη
  5. Δροσάκη Νομική του Γεωργίου
  6. Καλογιάννης Απόστολος του Ιωάννη
  7. Καλογιάννης Θεόδωρος του Δημητρίου
  8. Καλογιάννης Ιωάννης του Δημητρίου
  9. Καλογιάννης Νικόλαος του Ευαγγέλου
  10. Κέλλερ Μπέντε του Γιόρκεν (Keller Bente Jorgen)
  11. Μαλαματένιου Αγγελική του Γεωργίου
  12. Μπέλλος Γεώργιος του Αχιλλέα
  13. Μπράουν Τζούλια Λέσλεϋ του Λέσλι Γουίλιαμ (Browne Julia Lesley)
  14. Παπαχρήστου Αθανάσιος του Χρήστου
  15. Ρουθ Γκάι Στέφεν του Κάρτις Ντάντλεϋ (Routh Guy Stephen)
  16. Σπύρου Χαρίκλεια του Γεωργίου
  17. Σταματίου Μαρία του Κωνσταντίνου
  18. Τσουκανάς Παναγιώτης του Μιχαήλ
  19. Φλωρούς Δημήτριος του Παναγιώτη
  20. Φρατζέσκος Ιωάννης του Νικολάου
  21. Φωτοπούλου Δήμητρα του Εμμανουήλ

 

Γ)  «ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ -ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΒΑΦΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (υποψήφιος Δήμαρχος)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Αλοννήσου

  1. ΑΓΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΓΑΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΒΑΛΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ(ΜΕΝΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΒΛΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΒΛΑΪΚΟΥ ΜΑΧΗ του ΗΛΙΑ
  10. ΓΚΙΟΥΛΗ ΣΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΔΗΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
  12. ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΔΡΟΣΑΚΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  13. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  17. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΠΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  20. ΣΚΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΤΖΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΦΛΩΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ