ΒόλοςΤοπικά

Οι συνδυασμοί που θα πάρουν μέρος στις εκλογές του Εργατικού Κέντρου Βόλου – Όλα τα ονόματα

Στις αυριανές εκλογές για την ανάδειξη νέας Διοίκησης στο Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Βόλου, Εξελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στη ΓΣΕΕ, (από 11.00 – 19.00, στο Ε.Κ.Β), θα πάρουν μέρος οι παρακάτω Συνδυασμοί:

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
(Π.Α.Σ.Κ.Ε – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)

Για Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
2. ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του Γεωργίου
3. ΙΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4. ΚΑΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευστάθιου
6. ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Επαμεινώνδα
7. ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη
8. ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Λεωνίδα
9. ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Βέργου
10. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιγνάτιου
11. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
12. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
13. ΣΙΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
14. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ του Αποστόλου
15. ΤΣΙΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λάμπρου
16. ΤΣΙΡΙΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
17. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θωμά

(Ψηφίζονται μέχρι 17)

Για Εξελεγκτική Επιτροπή

1. MΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
2. ΠΡΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του
3. ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Νικολάου

(Ψηφίζονται μέχρι 3)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
(Π.Α.Σ.Κ.Ε – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ)

Για Αντιπροσώπους στην Γ.Σ.Ε.Ε.

1. ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του Γεωργίου
2. ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
3. ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη
4. ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Βέργου
5. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΣΙΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
7. ΤΣΙΡΙΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

(Ψηφίζονται μέχρι 3)

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
(Δ.Α.Κ.Ε.)

Για Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
3. ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
4. ΚΟΝΤΟΚΛΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5. ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
6. ΣΟΥΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

(Ψηφίζονται μέχρι 6)

Για Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
2. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Πολυχρόνη

(Ψηφίζονται μέχρι 2)

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
(Δ.Α.Κ.Ε.)

Για Αντιπροσώπους στην Γ.Σ.Ε.Ε.

1. ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου
2. ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

(Ψηφίζονται μέχρι 2)

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
(Δ.Α.Σ.)

Για Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
2. ΓΚΡΙΤΖΑΝΗ – ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ταξιάρχη
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Θεμιστοκλή
4. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
5. ΠΛΑΓΕΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
7. ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Θεοδώρου
8. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αναστάσιου
9. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

(Ψηφίζονται μέχρι 9)

Για Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΚΑΠΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
2. ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
3. ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

(Ψηφίζονται μέχρι 3)

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
(Δ.Α.Σ.)

Για Αντιπροσώπους στην Γ.Σ.Ε.Ε.

1. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

(Ψηφίζονται μέχρι 2)