Volosday.gr - Το ενημερωτικό site της Μαγνησίας > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > Αθλητικά > Βόλος > Στην Πορταριά από σήμερα ο Βόλος
![](https://www.volosday.gr/wp-content/uploads/2022/06/289933601_1443749446053386_113807534555091063_n-1100x580.jpg)
Για την Πορταριά του Πηλίου αναχωρεί σήμερα η αποστολή του Βόλου, εκεί όπου θα πραγματοποιηθεί το βασικό στάδιο της προετοιμασίας.
Ο προπονητής του Βόλου, Οσβάλντ Τανσό και οι συνεργάτες του, τις επόμενες δύο εβδομάδες θα βάλουν τις βάσεις, ώστε ο Βόλος να παρουσιαστεί πανέτοιμος με την έναρξη του νέου πρωταθλήματος.
Στην αποστολή των «κυανέρυθρων» για την Πορταριά έχουν συμπεριληφθεί 23 ποδοσφαιριστές και συγκεκριμένα οι εξής: Κλέιμαν, Κότνικ, Παπαδόπουλος, Αυγερινός, Ιννος, Μαλαμούλης, Παπαθανασίου, Αλχο, Φερράρι, Οικονομόπουλος, Σιέλης, Τάχατος, Τριανταφύλλου, Μεταξάς, Τσέλιος, Τσοκάνης, Μπαριέντος, Φερνάντες Πάολο, Φερνάντες Βίκτορ, Μεθκίδα, Ντέλετιτς, Σταμένκοβιτς, Φαν Βέερτ.
Δείτε Περισσότερα Άρθρα
Βίντεο: Αυτός είναι Μαρκ Κόσζτα που απέκτησε ο Βόλος
25 Ιουλίου 2024Βόλος
Στον Βόλο ο Ούγγρος επιθετικός Μαρκ Κόσζτα
25 Ιουλίου 2024Βόλος