1 2
Κυριακή, 23 Ιουνίου, 2024 10:39
Αθλητικά

Οι αθλητικές μεταδόσεις 18/3/2023






Τα ματς για την πρεμιέρα των πλέι άουτ της Super League, τα παιχνίδια της Basket League, οι κατατακτήριες δοκιμές στο Grand Prix της Σαουδικής Αραβίας στη Formula 1 και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:
13:45 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ Β – Μακεδονικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάδεργουελ – Ρέιντζερς Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αλ Φατέχ – Αλ Ίτιχαντ Roshn Saudi League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αλμερία – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 ΑΝΤ1+ Formula 1 Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερες δοκιμές 3 Μηχανοκίνητα

16:00 OSMOTE SPORT 3 HD Μόντσα – Κρεμονέζε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – Άρης Basket League Μπάσκετ

16:10 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2023 SS11 Ibarilla 1 – Μεξικό

16:30 Novasports Extra 2 Στουτγάρδη – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports News Χόφενχαϊμ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD Αουγκσμπουργκ – Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2023 SS12 El Mosquito 1 – Μεξικό

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Γαλατάσαραϊ Turkish Basketball Super League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μίντλεσμπρο – Πρέστον Sky Bet EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Premier League Σαουθάμπτον – Τότεναμ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Μπρέντφορντ – Λέστερ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Start Γουλβς – Λιντς Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Άστον Βίλα – Μπόρνμουθ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Χιρόνα La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΟΦΗ – Λεβαδειακός Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2023 SS13 Derramadero 1 – Μεξικό

18:00 Novasports Extra 1 Τουλούζ – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαλερνιτάνα – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 ΑΝΤ1+ Formula 1 Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, κατατακτήριες δοκιμές Μηχανοκίνητα

19:00 ΕΡΤ Sports 1 Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Α1 πόλο ανδρών

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αλ Νασρ – Άμπχα Roshn Saudi League Ποδόσφαιρο

19:15 ΕΡΤ3 Ιωνικός-Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

19:30 Novasports 1HD Εσπανιόλ – Θέλτα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Premier League Τσέλσι – Έβερτον Premier League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Ατρόμητος – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αρούκα – Πάκος Φερέιρα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπενφίκα – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Ορλάντο Μάτζικ NBA Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τρεντίνο – Τορτόνα Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

21:30 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:30 Novasports 3HD Ντάρμσταντ – Καϊζερσλάουτερν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ουντινέζε – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open – Indian Wells Τένις

22:00 Novasports 2HD Λανς – Ανζέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 8 HD UFC 286 2023 Λεόν Έντουαρντς vs Καμαρού Ουσμάν