Τοπικά

Ολα τα αποτελέσματα για τους παιδικούς & βρεφικούς σταθμούς στον δήμο Βόλου

Αναρτήθηκαν χθες Τρίτη 8 Αυγούστου 2017 από τη Διεύθυνση Εκπαίδευσης του Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π. – ΔΗ. ΠΕ. ΘΕ. Δήμου Βόλου όλα τα αποτελέσματα μοριοδότησης των παιδιών για τα παιδικά και βρεφικά τμήματα που αφορούν στο σχολικό έτος 2017 – 2018, ανάλογα με την κατηγορία της αίτησής τους. Τα αποτελέσματα αναρτήθηκαν στην ιστοσελίδα doepap.gr.

Ο κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να βρει τα στοιχεία τα οποία θέλει, μπαίνοντας στην ιστοσελίδα και πατώντας επάνω στην αντίστοιχη κατηγορία.

Για όσους επισκεφθούν την ιστοσελίδα η Διεύθυνση Εκπαίδευσης του Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π. – ΔΗ. ΠΕ. ΘΕ. ενημερώνει ότι ονοματεπώνυμα των παιδιών που έχουν επιλεγεί για τα παιδικά και τα βρεφικά τμήματα είναι όλα όσα βρίσκονται μέχρι την κόκκινη γραμμή. Τα ονόματα των παιδιών που βρίσκονται κάτω από την κόκκινη γραμμή, καθώς και αυτά των εκπρόθεσμων αιτήσεων είναι επιλαχόντες. Οι άνεργοι, καθώς και τα βρέφη κάτω των 18 μηνών δεν λαμβάνουν μόρια.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της μοριοδότησης για τους παιδικούς και βρεφικούς σταθμούς και τα ονόματα των επιλεγέντων παιδιών και βρεφών, αλλά και των επιλαχόντων είναι τα εξής:

ΒΡΕΦΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ- ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΡΙΩΝ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΒΡΕΦΗ

ΠΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 28

4 . ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ 25

ΣΟΦΟΥ ΙΟΛΗ-ΜΑΡΙΑ του 25

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

6ΤΣΑΓΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23

7 . ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 23

8 . ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 23

ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18

11 . ΔΑΝΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

12 . ΚΑΛΠΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

13 ΚΟΥΜΑΣΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΚΩΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18

14 ΚΟΥΜΑΣΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18

15 . ΜΠΟΥΡΝΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 18

16 . ΝΤΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 18

17 . ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

18 . ΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 15

19 . ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 15

20 ΓΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15

21 . ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 15

22 . ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15

23 ΜΑΙΤΙΑΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 15

24 . ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΥΟΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 15

25 . ΣΔΡΟΛΙΑ ΜΑΤΙΛΝΤΕ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 15

26 ΣΤΑΜΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

27 . ΔΙΠΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13

28 . ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

29 . ΚΑΡΑΦΕΡΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13

30 . ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13

31 . ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13

32 ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13

33 . ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ του ΗΛΙΑ 13

34 . ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 13

35 . ΝΤΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΑΚΥ 10

36 GUYARD ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ARNAUD 10

37 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY 10

38 . ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΛΕΑΡΧΟΥ 10

39 . ΓΙΟΥΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 10

40 . ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10

41 . ΣΟΥΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8 2

42 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 5

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΟΡΦΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΑ)

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΣΟΥΝΤΟΥΛΟΥΜΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 25

2 . ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

3 . ΜΠΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 18

4 . ΣΤΡΟΥΓΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 18

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

5. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

ΜΠΕΡΙ ΕΛΕΑΝΑ του ΕΚΕΛΖΕΝ 15

7 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ 15

8 . ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΚΛΕΙΩ του ΣΠΥΡΟΣ-ΠΑΣΧΑΛΗ 13

10 . ΚΑΦΦΕΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13

11 . ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13

12 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13

13 . ΠΟΥΛΙΟΣ ΒΑΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 13

14 . ΤΖΑΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ -ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΓΡΙΑ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΑΡΕΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35

2 . ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 33

3 . ΚΟΥΝΤΡΙΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΗΛΙΑ 33

4 . ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 33

5 . ΒΕΡΓΟΣ ΑΛΚΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 33

6 . ΡΑΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30

7 . ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28

8 . ΧΑΥΔΑΤΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18

10 ΚΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 18

11 . ΛΕΩΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 15

12 . ΤΣΙΚΡΙΚΤΣΗ ΛΥΔΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15

13 . HYSENLLARI JOEL του AGIM 15

14 ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

15 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 13

16 . ΚΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10

17 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 10

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΙΟΛΟΣ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΧΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50

ΓΑΚΗΣ-ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 38

ΚΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 38

4 . ΤΣΙΟΛΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 38

5 . ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35

ΜΑΚΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35

7 . ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35

8 . ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35

ΑΔΑΜΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 35

10 . ΣΚΟΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 33

11 . ΤΑΝΟΥΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25

12 . ΑΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

13 . ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

14 . ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ 18

15 ΚΑΤΑΓΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18

16 . ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18

17 ΚΟΠΑΝΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 18

18 . ΚΟΥΣΙΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΡΙΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18

19 ΚΟΥΣΙΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18

20 ΜΑΛΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

21 . ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

22 . ΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 15

23 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του 15

24 . ΚΟΠΤΣΙΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 15

25 . ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15

26 ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

27 . ΑΡΚΑ ΚΟΛΕΤΣΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΡΟΔΟΛΦΟΥ 13

28 . ΒΕΛΑΛΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13

29 . ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

30 . ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

31 . ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΡΗΓΟΡΗ 13

32 ΤΡΙΧΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

33 . ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13

34 . ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΩΥΣΗ 10

35 . ΜΠΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10

36 . ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 10

37 . ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

38 ΤΣΟΠΑΝΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 10

39 . ΡΟΔΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΛΚΥΟΝΗ (ΑΛΥΚΕΣ)

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

ΧΗΤΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 60

2 . ΧΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 60

3 . ΧΗΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 40

4 . ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38

ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 35

7 . ΚΡΑΛΛΗ ΖΟΕΛ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 33

8 . ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΥ 28

9 . ΠΡΑΣΙΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28

10 . ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 25

11 . ΒΟΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΑΛΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 18

12 . ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18

13 . ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18

14 . ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18

15 . ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 15

16 . ΑΡΕΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13

17 . ΔΕΜΙΡΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13

18 . ΚΑΜΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

19 . ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13

20 . ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΡΙΩΝ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ του 48

2 . ΜΕΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ 48

ΜΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ 48

4 . ΖΑΜΠΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45

ΖΑΜΠΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45

6 . ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 43

7 . ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 38

8 . ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 38

ΤΖΙΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38

10 . ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38

11 . ΡΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ 35

12 . ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 35

13 . ΝΤΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 33

14 . ΡΑΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 33

15 . ΣΚΟΥΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 33

16 . ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 30

17 ΚΟΥΝΤΡΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΦΑΙΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 30

18 . ΚΑΝΤΟΛΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25

19 . ΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20

20 . ΚΡΑΣΙΑ ΧΑΡΙΣ του 20

21 . ΛΙΟΝΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του 20

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

22 . ΓΙΟΥΒΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18

23 . ΚΑΛΠΙΑ ΦΑΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

24 . ΛΑΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18

25 . ΜΗΛΙΝΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ 18

26 . ΜΟΓΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

27 ΠΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18

28 . ΣΚΟΥΜΠΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18

29 . ΤΣΟΥΡΒΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18

30 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΗ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ- 15

31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ- 15

32 ΒΟΥΤΣΗΣ-ΜΙΧΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του 15

33 . ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΙΡΙΔΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15

34 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

35 ΑΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΥ 13

36 . ΔΑΝΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13

38 . ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 13

39 . ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13

40 . ΣΥΨΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 13

41 . ΣΥΨΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 13

42 . ΓΚΡΟΥΓΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 10

43 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10

44 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

45 . ΤΣΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10

46 . ΚΟΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΦΡΟΔΙΤΗ (Ν.ΔΗΜΗΤΡ)

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38

ΜΠΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 33

3 . ΚΟΥΤΣΑΥΤΙΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ 30

4 . ΜΠΕΤΤΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

5 . ΡΕΠΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του 20

6 . ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

7 . ΚΑΤΣΑΛΗΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15

8 . ΠΗΧΑ ΚΩΝ/ΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 15

ΓΚΑΛΑΦΑΓΚΑΣ-ΓΕΩΡΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ του 13

10 . ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 13

11 . ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 13

12 . ΚΕΝΤΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ 10

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΙΑΣΩΝ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

ΓΙΟΛΑ ΑΡΓΥΡΩ – ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40

ΓΙΟΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΝΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40

3 . ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 40

4 . ΔΕΤΣΗ ΛΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του 40

5 . ΘΑΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 35

6 . ΚΙΟΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 35

7 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35

8 . ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 35

9 . ΒΑΣΙΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 33

10 . ΚΟΡΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33

11 . ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 33

12 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

13 . ΤΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 33

14 . ΤΣΕΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

15 ΑΡΓΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΑΜΠΙΑΝΑ του ΑΠΟΛΛΩΝ 30

16 . ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ 30

17 . ΜΕΓΑΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 30

18 . ΤΖΑΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 30

19 . ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 30

20 ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 30

21 . ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 25

22 . ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του 25

23 . ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΤΑΞΩ του ΛΟΥΚΑ 25

24 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 25

25 ΒΛΑΣΤΑΡΙΔHΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- 23

26 ΓΙΟΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ -ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

27 ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΚΕΡΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20

28 . ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20

29 . ΓΚΑΛΔΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18

30 ΓΩΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 18

31 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

32 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ – 18

33 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

34 . ΚΟΡΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18

35 . ΜΠΕΤΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18

36 . ΜΠΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 15

 

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

37 . ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

38 . ΚΟΥΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15

39 ΜΕΚΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

40 ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΟΔΕΣΤΟΥ 15

41 . ΜΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15

42 . ΝΑΟΥΜ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

43 . ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΕΡΝΕΣΤΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

44 . ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

45 ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15

46 ΤΣΙΑΠΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 15

47 . ΦΩΤΕΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

48 . MUSOLLARI ANIAN του HETEM 13

49 . ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 13

50 . ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 13

51 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ 13

52 . ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13

53 . ΛΥΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 13

54 . ΛΥΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 13

55 . ΣΑΧΙΝΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΜΑΡΙΟΥ 13

56 . ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13

57 ΤΖΙΝΤΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 13

58 . ΧΑΛΚΙΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 13

59 . ΔΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10

60 . ΛΟΥΤΣΑΡΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 10

61 ΝΤΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

62 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10

63 . ΤΟΥΜΑΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 10

64 . ΤΣΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10

65 . ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 5

66 . ΣΕΡΒΕΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΣ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΝΙΦΟΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡA του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40

2 . ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

3 . ΜΟΝΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23

4 . ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 20

5 . ΓΚΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18

6 . ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΝΝΕΤΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 18

ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

9 . ΜΠΑΝΤΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15

10 . ΑΣΔΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13

11 . ΚΛΙΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13

12 . ΠΑΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΣΙΑΡΡΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 38

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35

3 . ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 28

4 . ΣΙΑΡΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 23

ΚΥΡΙΑΖΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20

6 . ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18

7 . ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15

ΠΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 15

9 . ΓΚΑΝΤΙΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13

10 . ΚΑΤΟΡΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

11 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 10

12 . ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

ΜΗΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 33

ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΥΡΤΩ- ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30

3 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΗ 30

4 . ΓΟΥΔΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

5 . ΛΑΙΔΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΗΛΙΑ 18

6 . ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 15

8 . ΦΟΥΚΑΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 10

9 . ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΓΚΟΥΤΖΙΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

2 . ΝΤΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

3 . ΚΑΡΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

4 . ΚΑΡΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΗ 18

ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18

6 . ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 15

7 . ΒΕΛΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 15

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

8ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 13

10 . ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 13

11 . ΠΛΕΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13

12 . ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10

13 . ΜΠΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 10

14 . ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 10

15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 10

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΝΕΦΕΛΗ (Γ. ΔΗΜΟΥ)

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 40

2 . ΜΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40

3 . ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΛΗ 35

4 . ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

5 . ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

7 . ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

8 . ΜΟΡΑΛΕΣ ΕΚΤΟΡΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

9 . ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

10 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30

11 . ΜΟΝΙΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 30

12 . ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30

13 . ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 28

14 . ΚΡΑΣΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28

15 . ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25

16 . ΣΔΡΟΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 25

17 ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

18 . ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18

19 . ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18

20 . ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18

21 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18

22 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18

23 ΦΗΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

24 . ΒΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

25 . ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 15

26 ΑΛΙΔΡΟΜΗΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 13

27 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΕΜΜΕΛΕΙΑ 13

28 ΓΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

29 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

30 . ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 13

31 . ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13

32 . ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 13

33 . ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 13

34 ΦΑΝΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 13

35 . ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 10

36 . ΙΝΕΠΟΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10

37 . ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ του ΙΩΑΝΝΗ 10

38 . ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10

39 . ΜΑΡΔΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 10

40 ΨΑΡΟΜΠΑ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΟΡΦΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΑ)

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

1 . ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43

2 . ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43

3 . ΚΑΪΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ 35

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΡΗΣΙΑ-ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33

5 . ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 30

ΣΑΚΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 30

7 . ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 28

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28

9 . ΜΠΟΛΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 23

10 . ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 23

11 . ΤΣΙΓΑΝΗ ΜΙΡΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

12 . ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 18

13 . ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18

14 . ΡΑΚΙΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 18

15 . ΣΤΡΟΥΓΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 18

16 . ΡΗΓΑ ΑΝΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

17 ΓΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15

18 . ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 15

19 . ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

20 ΓΚΙΖΑ ΔΩΡΟΘΕΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΣ-ΠΑΣΧΑΛΗ 13

21 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13

22 . ΚΑΚΑΡΟΥΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13

23 ΜΑΚΡΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 13

24 . ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13

25 . ΜΠΟΖΑΝΟΓΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13

26 . ΠΕΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13

27 . ΠΟΥΛΙΟΣ ΒΑΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 13

28 ΘΕΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10

29 ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10

30 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10

31 . ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ 5

32 . ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 5

 

 

ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ – ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΟΡΙΩΝ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΓΡΙΑ

1 . ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΥΡΤΩ του ΕΜΑΝΟΥΗΛ 13

2 . ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΙΟΛΟΣ

ΚΟΦΦΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13

2 . ΚΟΦΦΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13

3 . ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 10

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΛΚΥΟΝΗ (ΑΛΥΚΕΣ)

1 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΡΙΩΝ

1 . ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

2 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13

3 . ΠΕΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 13

ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 10

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΦΡΟΔΙΤΗ (Ν.ΔΗΜΗΤΡ)

ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΣ 15

2 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13

3 . ΖΑΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13

4 . ΜΟΥΧΤΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ 13

5 . ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

6 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 10

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΙΑΣΩΝ

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

1 . ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18

ΓΚΙΩΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΦΛΩΡΙΑΝ 13

3 . ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΒΑΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10

4 . ΚΑΡΥΩΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

ΜΠΑΝΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΗΛΙΑ 13

4 . ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΝΕΦΕΛΗ (Γ.ΔΗΜΟΥ)

ΚΥΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 20

2 . ΤΣΑΡΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 13

3 . ΤΕΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΒΑΙΟΥ 5

4 . ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 3

 

 

ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ – ΒΡΕΦΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΟΡΙΩΝ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΡΙΩΝ

1 . ΖΑΡΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 18

2 . ΖΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 18

3 . ΓΚΑΝΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΡΗ 10

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΟΡΦΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΑ)

1 . ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του 25 1

ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΝΑ του ΤΡΥΦΩΝ 13

ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΛΕΒΗ του ΤΡΥΦΩΝ 13

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤ 13

5 . ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 10

6 . ΜΟΥΤΣΛΑΡΙ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΤΕΝΙ 10

 

 

ΜΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΓΡΙΑ

ΓΙΟΤΖΕ ΓΙΟΡΓΚΟ του ΑΡΜΠΕΝ

ΜΟΥΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΙΟΛΟΣ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ-ΑΡΧΟΝΤΗ του

ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΞΕΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΓΚΟΤΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΒΑΣΙΛΗ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ:ΑΛΚΥΟΝΗ (ΑΛΥΚΕΣ)

ΓΕΡΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΛΥΝΟΣ-ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ-ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΖΑΡΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

ΖΑΡΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

ΦΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΤΕΡΤΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΡΙΩΝ

ΝΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΕΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΛΙΟΝΤΑ ΑΡΓΥΡΩ – ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ

10 ΚΟΜΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11 ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

12 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΗΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ

13 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

14 ΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

15 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16 ΚΟΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΦΡΟΔΙΤΗ (Ν.ΔΗΜΗΤΡ)

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΛΤΙΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΙΑΣΩΝ

ΣΠΑΘΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΕΤΑΪ ΑΜΑΝΤΑ του ΡΕΝΤΙΑΝ

 

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΣ

ΒΕΡΓΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ

ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΡΑΠΑ ΤΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΞΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

ΧΕΙΜΩΝΙΔHΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: Ν. ΙΩΝΙΑ ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΥ

ΝΤΟΥΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΝΕΦΕΛΗ (Γ. ΔΗΜΟΥ)

ΜΠΕΡΤΖΕΜΗ ΒΑΛΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΗ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΛΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΒΑΒΑΓΙΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΙΓΓΙΝΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΥ

ΔΕΛΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ : ΟΡΦΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΑ)

ΣΠΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΖΙΧΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΛΥΚΕΡΙΑ του VALTER

ΕΛΜΑΖΙ ΜΑΤΕΟ του ΦΑΤΜΙΡ

 

 

ΒΡΕΦΗ ΕΚΤΟΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΤΩΝ 18 ΜΗΝΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΗΜ/ΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΑΡΙΩΝ

ΒΑΛΑΧΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του 25/5/2016

ΤΣΟΥΡΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7/3/2016

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 12/5/2016

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5/4/2016

ΤΣΙΑΜΗ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5/3/2016

 

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ: ΟΡΦΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΑ)

ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12/4/2016

ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29/3/2016

ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 26/3/2016