Τοπικά

Οι υποψηφιότητες για τις εσωκομματικές εκλογές της Ν.Δ. στη Μαγνησία

πό τη Ν.ΕΦ.Ε Μαγνησίας ανακοινώνεται ότι οι υποψηφιότητες για τις προσεχείς εσωκομματικές διαδικασίες της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, που κατατέθηκαν εμπρόθεσμα είτε στις αρμόδιες ΔΗΜ.ΕΦ.Ε και γνωστοποιήθηκαν στη Ν.ΕΦ.Ε, είτε κατατέθηκαν απ’ ευθείας στη Ν.ΕΦ.Ε και συγκεντρώνουν τα στοιχεία τυπικότητας που προβλέπονται στη Βασική Εγκύκλιο με Αρ. Πρωτ. 267/19-02-2016, είναι οι ακόλουθες (επισυνάπτονται 4 πίνακες):

Η ανακήρυξη των υποψηφίων θα γίνει από τις οικείες ΔΗΜ.ΕΦ.Ε και τη Ν.ΕΦ.Ε αντίστοιχα, σύμφωνα με τις προβλέψεις της ίδιας παραπάνω Βασικής Εγκυκλίου.

ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2016
ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
Α/Α ΔΗΜ. Τ . Ο Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ & ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΣ ΑΠΌ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ
1
ΔΗΜ.Τ.Ο ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΡ. ΜΠΙΖΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στεργίου
1 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου ΠΤΕΛΕΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου ΣΟΥΡΠΗΣ
3 ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου ΠΤΕΛΕΟΥ
4 ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου ΣΟΥΡΠΗΣ
5 ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Δημητρίου ΠΤΕΛΕΟΥ
6 ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κων/νου ΣΟΥΡΠΗΣ
7 ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου ΑΛΜΥΡΟΥ
8 ΝΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου ΑΛΜΥΡΟΥ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου ΑΛΜΥΡΟΥ
10 ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του Χρήστοτ ΑΛΜΥΡΟΥ
11 ΥΦΑΝΤΗ ΑΝΘΗ του Γρηγορίου ΑΛΜΥΡΟΥ
12 ΦΛΟΥΔΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου ΑΛΜΥΡΟΥ
2
ΔΗΜ.Τ.Ο ΒΟΛΟΥ
ΠΡ. ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
ΠΡ. ΒΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΠΡ. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ανδρέα
1 ΑΛΠΑΚΗ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ συζ. Ζαφειρίου ΙΩΛΚΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
3 ΑΣΗΜΩΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αρίσταρχου ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
4 ΒΡΕΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αναστασίου ΒΟΛΟΥ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου ΒΟΛΟΥ
6 ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου ΑΓΡΙΑΣ
7 ΓΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου ΒΟΛΟΥ
8 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παύλου Ν. ΙΩΝΙΑΣ
9 ΔΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη ΒΟΛΟΥ
10 ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Χρήστου ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
11 ΚΕΚΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Σαράντη ΒΟΛΟΥ
12 ΚΕΛΑΪΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου Ν. ΙΩΝΙΑΣ
13 ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου ΑΙΣΩΝΙΑΣ
14 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου ΒΟΛΟΥ
15 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημητρίου ΑΓΡΙΑΣ
16 ΜΕΓΡΕΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Παναγιώτη Ν. ΙΩΝΙΑΣ
17 ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Σπυρίδωνα ΒΟΛΟΥ
18 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
19 ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του Κων/νου Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
20 ΠΑΠΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου ΙΩΛΚΟΥ
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΟΥΛΑ) του Δημητρίου ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
22 ΠΑΤΣΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Δημητρίου Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
23 ΠΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
24 ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κων/νου ΙΩΛΚΟΥ
25 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου ΒΟΛΟΥ
26 ΤΖΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Αγησιλάου Ν. ΙΩΝΙΑΣ
27 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Τριαντάφυλλου ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
28 ΤΡΙΑΝΤΟΥ-ΑΣΚΗΤΗ ΑΓΓΕΛΛΙΚΗ του Δημητρίου ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
29 ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Ευαγγέλου Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
30 ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
31 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χαραλάμπους ΒΟΛΟΥ
3
ΔΗΜ.Τ.Ο ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
ΠΡ. ΑΛΤΙΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ευσταθίου
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αγγέλου ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου ΖΑΓΟΡΑΣ
3 ΚΑΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λάμπρου ΖΑΓΟΡΑΣ
4 ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου ΖΑΓΟΡΑΣ
5 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικολάου ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
6 ΜΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
7 ΠΡΑΣΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου ΖΑΓΟΡΑΣ
8 ΡΗΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου ΖΑΓΟΡΑΣ
9 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
4
ΔΗΜ.Τ.Ο ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΡ. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΠΡ. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ξενοφώντος
1 ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κων/νου ΜΗΛΕΩΝ
2 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Κων/νου ΑΦΕΤΩΝ
3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Γεωργίου ΣΗΠΙΑΔΟΣ
4 ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κων/νου ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
5 ΛΑΝΤΖΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Νικολάου ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
6 ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου ΣΗΠΙΑΔΟΣ
7 ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του Αλκιβιάδη ΜΗΛΕΩΝ
8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου ΜΗΛΕΩΝ
9 ΠΑΡΙΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Κυριάκου ΑΦΕΤΩΝ
10 ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευσταθίου ΑΦΕΤΩΝ
5
ΔΗΜ.Τ.Ο ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ
ΠΡ. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
1 ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Πολυχρόνη ΚΑΡΛΑΣ
2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου ΚΑΡΛΑΣ
3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου ΦΕΡΩΝ
4 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου ΚΑΡΛΑΣ
5 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου ΦΕΡΩΝ
6 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ ΦΕΡΩΝ
7 ΜΑΥΡΑΪΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Στεφάνου ΦΕΡΩΝ
8 ΠΑΣΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Στεργίου ΦΕΡΩΝ
9 ΤΣΑΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Σιδέρη ΚΑΡΛΑΣ
10 ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου ΦΕΡΩΝ
6
ΔΗΜ.Τ.Ο ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
ΠΡ. ΒΛΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αποστόλου
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
3 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Νικολάου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
4 ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κων/νου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
5 ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
6 ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
7 ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
8 ΜΠΟΡΝΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
9 ΤΣΟΥΚΑΝΑ ΜΑΧΗ του Γεωργίου ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
7
ΔΗΜ.Τ.Ο ΣΚΙΑΘΟΥ
ΠΡ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σπυρίδωνα
1 ΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτου ΣΚΙΑΘΟΥ
2 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου ΣΚΙΑΘΟΥ
3 ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου ΣΚΙΑΘΟΥ
4 ΚΑΠΑΔΟΥΚΑ ΝΙΚΗ του Δημητρίου ΣΚΙΑΘΟΥ
5 ΜΑΣΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Τρύφωνα ΣΚΙΑΘΟΥ
6 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ ΣΚΙΑΘΟΥ
7 ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου ΣΚΙΑΘΟΥ
8 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου ΣΚΙΑΘΟΥ
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος ΣΚΙΑΘΟΥ
10 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου ΣΚΙΑΘΟΥ
11 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Χαραλάμπους ΣΚΙΑΘΟΥ
8
ΔΗΜ.Τ.Ο ΣΚΟΠΕΛΟΥ
ΠΡ. ΚΡΙΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Αποστόλου
1 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
2 ΔΙΟΜΑΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
3 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
4 ΚΑΡΥΟΦΙΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παναγιώτου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
5 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξίου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
6 ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
7 ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του Παναγιώτου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
8 ΤΣΙΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
9 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου ΣΚΟΠΕΛΟΥ
ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2016
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΑΚΤΣΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4 ΑΛΕΞΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΛΠΑΚΗ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ συζ. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
6 ΒΡΕΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ
8 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9 ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
13 ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19 ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20 ΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21 ΜΠΙΖΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
22 ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
24 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΙΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
28 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29 ΣΑΡΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30 ΣΚΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΜΟΛΑΟΣ
31 ΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ
32 ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
33 ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
34 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
35 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 
ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2016
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΤΟΜΕΩΝ ΔΡΑΣΗΣ Ν.Ο
ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΜΑΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΔΡΑΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΠΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΗΣΗΣ
ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΕΜΠΡΩΝ, ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΜΗΛΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5
ΜΙΣΘΩΤΩΝ
ΑΚΤΣΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7
ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΨΥΧΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΑΓΓΕΛΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
9
ΥΓΕΙΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΡΑΓΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
10
ΥΠΟΔΟΜΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com