Volosday.gr - Το ενημερωτικό site της Μαγνησίας > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ > Παρασκήνια > Παραπολιτικά > Tο αφιέρωσε στον Γεράσιμο
![](https://www.volosday.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_3950-scaled-1-1100x580.jpg)
Μεγάλη συγκίνηση επικράτησε στην εκδήλωση για το γυναικείο επιχειρείν, όταν στο βήμα ανέβηκε η Ολγα Γεωργιάδη, προκειμένου να παραλάβει βραβείο για την προσφορά της στο «επιχειρείν» της Μαγνησίας. Η ίδια, με δάκρυα στα μάτια αφιέρωσε το βραβείο της στον ανιψιό της Γεράσιμο – Ιάσονα Γεωργιάδη που δίνει μάχη εδώ και 14 μήνες, μετά το δυστύχημα των Τεμπών. Στην αίθουσα επικράτησε συγκίνηση κι όλοι ξέσπασαν σε χειροκροτήματα.